Dzięki za miłe słowa! To był dla nas wspaniały sezon i pełen emocji. Tak to jest, że raz jest lepiej, raz gorzej. Niebawem znowu wszyscy zaczynamy od zera i oby emocji były tyle samo albo jeszcze więcej!
Byliśmy po prostu bardziej skuteczni i graliśmy do ostatniej sekundy jak o życie w najmniej "niby" ważnych meczach. To było wspaniałe i niespotykane, tak jak rotacje przez niedocenianego ZZ. Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie ma co. Teraz jest chwila Naszego szczęścia a niebawem nowy rozdział niekończącej się księgi :)
Masz rację. Mam wrażenie że nawet gdybyśmy wylosowali Was, to co niektórzy by jeździli po własnej drużynie z komentarzami typu "Mierdy znowu na farcie, trafili Nas w najgorszej formie, nawet jak nas przejdą to żaden powód do dumy dla nich" itp. itd. Jak to się mówi - "Jak nie staniesz dupa z tyłu". Pozdrawiam normalnych kibiców i życzę powodzenia z RSSS
Dzięki Panie i Panowie za kolejny fajny sezon :) Wreszcie to My możemy się cieszyć :) Oby następny sezon był jeszcze lepszy i wszystko rozgrywało się w ostatniej kolejce :) Pozdrowienia dla wszystkich pasjonatów tej wspaniałej dyscypliny sportu :) Dzielą nas tylko barwy ale miłość do drużyny ta sama !
Brawo :) Gratulacje :) My mamy teraz wielki spadek formy, nie ma co liczyć na super grę. Może Luka coś u nas odmieni. Pięknie nam się toczy ta liga :) w obecnej formie zasługujecie na pierwsze miejsce. My niestety daliśmy ciała. Oby do GD coś się poprawiło. Pozdrawiam :)
Wielkie brawa dla Was panowie i Panie (przepraszam musiałem edytować ;)). Świetny mecz Messiego. Ogólnie świetny mecz :). Liga jest ekscytująca :) Ale dalej to mimo Waszej wygranej My rozdajemy karty :) super sezon :)
"Panoćki" i Panie. Bez spiny. Jestem szczęśliwy bo nasza drużyna wyrwała 3 pkt. (chociaż sam kurw***ałem się jak pies aż żona poszła do domu :P wszystko przez te 2 minuty w naszym wykonaniu...) Brak słów na to co się stało.. Mimo wszystko - Głowa do góry. Sezon długi a Ramos to Ramos :) kochasz albo nienawidzisz :) My kochamy :))) Pozdrawiam i mimo wszystkiego co się dziś wydarzyło, życzę miłego wieczorku bo czy ja za Królewskimi jaki i Wy za swoimi to jest weekend a niestety poniedziałek tuż tuż... Wiecie nie... pracodawcy nie są ludźmi ;) Nie usłyszycie mnie już tutaj zapewne przez jakiś czas (jak bym się wypowiadał dzień w dzień...też dowaliłem... :P) tak więc Bardzo Wczesnych WESOŁYCH ŚWIĄT w gronie najbliższych Wam życzę :) Pozdrawiam jeszcze raz :)
Komentarze
2
Dzięki za miłe słowa! To był dla nas wspaniały sezon i pełen emocji. Tak to jest, że raz jest lepiej, raz gorzej. Niebawem znowu wszyscy zaczynamy od zera i oby emocji były tyle samo albo jeszcze więcej!
0
Otóż to :) Niech zwycięży lepszy :) Bez żadnych nieścisłości :) i oczywiście również gratuluję mistrza! :) Świetnych emocji :)
2
Jeżeli Buffon go wzniesie, nie będzie również nic piękniejszego w football'u jak obrona tego tytułu :) Zasłużył na to. To będzie świetny mecz :)
2
Byliśmy po prostu bardziej skuteczni i graliśmy do ostatniej sekundy jak o życie w najmniej "niby" ważnych meczach. To było wspaniałe i niespotykane, tak jak rotacje przez niedocenianego ZZ. Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie ma co. Teraz jest chwila Naszego szczęścia a niebawem nowy rozdział niekończącej się księgi :)
1
Sędziowanie w Hiszpanii to tragedia :) My jak i Wy jeszcze nie raz wzniesiemy puchar. Piękne chwile w odskoczni od codzienności, monotonii życia :)
30
Masz rację. Mam wrażenie że nawet gdybyśmy wylosowali Was, to co niektórzy by jeździli po własnej drużynie z komentarzami typu "Mierdy znowu na farcie, trafili Nas w najgorszej formie, nawet jak nas przejdą to żaden powód do dumy dla nich" itp. itd. Jak to się mówi - "Jak nie staniesz dupa z tyłu". Pozdrawiam normalnych kibiców i życzę powodzenia z RSSS
9
Dzięki Panie i Panowie za kolejny fajny sezon :) Wreszcie to My możemy się cieszyć :) Oby następny sezon był jeszcze lepszy i wszystko rozgrywało się w ostatniej kolejce :) Pozdrowienia dla wszystkich pasjonatów tej wspaniałej dyscypliny sportu :) Dzielą nas tylko barwy ale miłość do drużyny ta sama !
6
Brawo :) Gratulacje :) My mamy teraz wielki spadek formy, nie ma co liczyć na super grę. Może Luka coś u nas odmieni. Pięknie nam się toczy ta liga :) w obecnej formie zasługujecie na pierwsze miejsce. My niestety daliśmy ciała. Oby do GD coś się poprawiło. Pozdrawiam :)
6
Wielkie brawa dla Was panowie i Panie (przepraszam musiałem edytować ;)). Świetny mecz Messiego. Ogólnie świetny mecz :). Liga jest ekscytująca :) Ale dalej to mimo Waszej wygranej My rozdajemy karty :) super sezon :)
6
"Panoćki" i Panie. Bez spiny. Jestem szczęśliwy bo nasza drużyna wyrwała 3 pkt. (chociaż sam kurw***ałem się jak pies aż żona poszła do domu :P wszystko przez te 2 minuty w naszym wykonaniu...) Brak słów na to co się stało.. Mimo wszystko - Głowa do góry. Sezon długi a Ramos to Ramos :) kochasz albo nienawidzisz :) My kochamy :))) Pozdrawiam i mimo wszystkiego co się dziś wydarzyło, życzę miłego wieczorku bo czy ja za Królewskimi jaki i Wy za swoimi to jest weekend a niestety poniedziałek tuż tuż... Wiecie nie... pracodawcy nie są ludźmi ;) Nie usłyszycie mnie już tutaj zapewne przez jakiś czas (jak bym się wypowiadał dzień w dzień...też dowaliłem... :P) tak więc Bardzo Wczesnych WESOŁYCH ŚWIĄT w gronie najbliższych Wam życzę :) Pozdrawiam jeszcze raz :)