matrix20 i spółka rozumiem, że według Was powinno się zapytać "W jaki sposób Barca wygra Finał?" albo stwarzając pozory zachowania równowagi "Kto wygra?" i tylko 2 opcje (FCB i Man U.) bo przecież na stronie FCB to wiadomo jak będzie... A najlepiej to w ogóle nie sondować opinii kibiców przed finałem, w końcu mecz jak każdy inny, lepiej się dowiedzieć czy cules są za wymianą Eto'o-Ibrahimović.
Co do samych sond to czasami jest to miły dodatek, a innym razem przekleństwo bo zawsze znajdzie się ktoś komu dane pytanie nie odpowiada, ale niestety wszystkim nie dogodzimy i trzeba to uznać. Poza tym wiarygodność ankietowanych jest delikatnie mówiąc różna (vide ostatnia sonda, gdzie Messi dostał 22% na pichichi mimo iż pewnie nie zagra w lidze do końca sezonu).
Macieq, chciałem Cię zapytać jak będzie kolejna sonda to może być pytanie, gdzie głosy prawdopodobnie będą się rozkładać 75%-25% czy raczej 60%-40%?
matrix20 i spółka rozumiem, że według Was powinno się zapytać "W jaki sposób Barca wygra Finał?" albo stwarzając pozory zachowania równowagi "Kto wygra?" i tylko 2 opcje (FCB i Man U.) bo przecież na stronie FCB to wiadomo jak będzie... A najlepiej to w ogóle nie sondować opinii kibiców przed finałem, w końcu mecz jak każdy inny, lepiej się dowiedzieć czy cules są za wymianą Eto'o-Ibrahimović.
Co do samych sond to czasami jest to miły dodatek, a innym razem przekleństwo bo zawsze znajdzie się ktoś komu dane pytanie nie odpowiada, ale niestety wszystkim nie dogodzimy i trzeba to uznać. Poza tym wiarygodność ankietowanych jest delikatnie mówiąc różna (vide ostatnia sonda, gdzie Messi dostał 22% na pichichi mimo iż pewnie nie zagra w lidze do końca sezonu).
Macieq, chciałem Cię zapytać jak będzie kolejna sonda to może być pytanie, gdzie głosy prawdopodobnie będą się rozkładać 75%-25% czy raczej 60%-40%?
Komentarze
0
Uprzedzając kolejne pytania: wystawa będzie otwarta w dniach 12-24 września w Centrum Olimpijskim w Warszawie
0
wujo444 trzeciego nie będzie. No mercy ;>
0
matek FCB musimy uzbroić się w cierpliwość, może niedługo lekarze udzielą odpowiedzi na to pytanie... :|
0
Oczywiście, dzięki goal za czujność ;)
0
matrix20 i spółka rozumiem, że według Was powinno się zapytać "W jaki sposób Barca wygra Finał?" albo stwarzając pozory zachowania równowagi "Kto wygra?" i tylko 2 opcje (FCB i Man U.) bo przecież na stronie FCB to wiadomo jak będzie... A najlepiej to w ogóle nie sondować opinii kibiców przed finałem, w końcu mecz jak każdy inny, lepiej się dowiedzieć czy cules są za wymianą Eto'o-Ibrahimović.
Co do samych sond to czasami jest to miły dodatek, a innym razem przekleństwo bo zawsze znajdzie się ktoś komu dane pytanie nie odpowiada, ale niestety wszystkim nie dogodzimy i trzeba to uznać. Poza tym wiarygodność ankietowanych jest delikatnie mówiąc różna (vide ostatnia sonda, gdzie Messi dostał 22% na pichichi mimo iż pewnie nie zagra w lidze do końca sezonu).
Macieq, chciałem Cię zapytać jak będzie kolejna sonda to może być pytanie, gdzie głosy prawdopodobnie będą się rozkładać 75%-25% czy raczej 60%-40%?
0
wujo444 trzeciego nie będzie. No mercy ;>
0
matek FCB musimy uzbroić się w cierpliwość, może niedługo lekarze udzielą odpowiedzi na to pytanie... :|
0
Uprzedzając kolejne pytania: wystawa będzie otwarta w dniach 12-24 września w Centrum Olimpijskim w Warszawie
0
Oczywiście, dzięki goal za czujność ;)
0
matrix20 i spółka rozumiem, że według Was powinno się zapytać "W jaki sposób Barca wygra Finał?" albo stwarzając pozory zachowania równowagi "Kto wygra?" i tylko 2 opcje (FCB i Man U.) bo przecież na stronie FCB to wiadomo jak będzie... A najlepiej to w ogóle nie sondować opinii kibiców przed finałem, w końcu mecz jak każdy inny, lepiej się dowiedzieć czy cules są za wymianą Eto'o-Ibrahimović.
Co do samych sond to czasami jest to miły dodatek, a innym razem przekleństwo bo zawsze znajdzie się ktoś komu dane pytanie nie odpowiada, ale niestety wszystkim nie dogodzimy i trzeba to uznać. Poza tym wiarygodność ankietowanych jest delikatnie mówiąc różna (vide ostatnia sonda, gdzie Messi dostał 22% na pichichi mimo iż pewnie nie zagra w lidze do końca sezonu).
Macieq, chciałem Cię zapytać jak będzie kolejna sonda to może być pytanie, gdzie głosy prawdopodobnie będą się rozkładać 75%-25% czy raczej 60%-40%?