0

To ofensywny pomocnik? W obecnej Barcelonie nie ma miejsca na takich graczy, zaraz by go wyrzucił trener na skrzydło.

8

Pan Oblak to jest jednak fachowiec

0

Dokładnie, szkoda bo to jednak kapitalny zawodnik, a u nas mógłby być jeszcze lepszym graczem. Ale trudno, niech mu się wiedzie w Atletico

2

Świetne te pojedynki Diego Costy ze stoperami Juve

0

Chodzi mi o strach przed ustawianiem bardziej ofensywnych pomocników w pomocy. Bo kto będzie bronił. Panuje tu takie przeświadczenie że minimum dwóch defensywnych musi być

13

Nie uważacie że z takiej ofensywy dałoby się wycisnąć więcej? I że ogólnie zbyt często nasza pomoc jest zbyt defensywna? Przeciwnik i tak strzela gola lub doprowadza do groźnej sytuacji..
Bronienie to cały system, przecież np Xavi i Iniesta nie byli defensywnymi graczami ale bronić potrafiliśmy. Jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację że gramy trójka Busquets Arthur Coutinho/Alena. Bo bronić można też kontrolujac mecz, utrzymując się przy piłce. A my się tak strasznie boimy.

Moim zdaniem można by z tego mieć więcej

0

Tytuł do artykułu o meczu powinien brzmieć "Boże jakie rzygi. 3 punkty u ekipy Valverde"

0

Messi gra i już nie ma miejsca dla Dembele na prawej stronie. Szkoda bo to tam jest najgroźniejszy

2

Ja bym jeszcze dodał Arthura. Dobrze gra

1

Chiesa jak będzie miał trochę szczęścia i rozumu to zagra w wielkim klubie

26

Ale chyba zgodzimy się że na De Ligcie świat się nie kończy. Są też inni utalentowani obrońcy na świecie. I ciągle się pojawiają, czy rok temu był taki boom na de ligta i de jonga? W ciągu kilku miesięcy teraz ktoś wyskakuje, klub musi być po prostu czujny

0

No świetne to
Xd

9

Strach się bać :)

13

Matko ale De Bruyne w formie to jest kosmiczny grajek. Przyjemnie aż patrzeć jak wraca do formy

1

Racja. W pewnych przypadkach okazuje się że nie trzeba latać najdalej, bo tylko się na tym traci. Lepiej 10m bliżej i 20 w notach

0

Wczoraj jakas bramka Realu wpadła ze spalonego?

0

Carlos Soler, też młody i ciekawy gracz

0

Kurde ale by było super jakby to wszystko szczęśliwe się zakończyło. Aż trudno pomyśleć co teraz czuje jego rodzina

1

Brawo Kubacki, nie będzie Niemiec pluł nam w twarz :)

2

A dokładnie o jaki przypadek chodzi? Bo już kilka tu było przytaczanych

1

Patrik Kustrone :)

2

Ale zobacz że na tych grających mniej jest też duża presja, Dembele i Coutinho już chciano tu wiele razy sprzedawać. Wchodzisz z ławki, nie możesz załapać formy i się nie rozwijasz odpowiednio. W rezultacie zamiast za dwa lata grać pierwsze skrzypce to jesteś na wylocie

2

Pisałem to już kiedyś że Barcelonie coraz ciężej będzie kogoś kupić. Nasz klub nie jest już takim magnesem. A przede wszystkim może nie widzą dla siebie miejsca, ponieważ nie oszukujmy się, jest tu ileś pozycji nie do ruszenia. Pique, Alba, Busquets, Rakitic, Messi, Suarez dopóki są to będą grali i będą pierwszym wyborem. Nie każdy chce wchodzić z ławki, albo czekać na czyjąś emeryturę.

W tym konkretnym przypadku De Jonga, jestem w stanie zrozumieć chłopaka. Dla niego to krok naprzód, powinien sporo pograć. A jest jeszcze młody i na Barce może mieć jeszcze czas.

0

To będzie jakiś rekord sezonu. Ilość strat w jednym meczu - Coutinho

1

Proszę Cię :) nie szukajcie mu wymowek na wszystko

0

Miał ten jeden sezon w Atletico że naprawdę ciągnął grę. Robił różnice na skrzydle.

12

Ta przewaga Małysza 104,5 pkt z jaką wygrał kiedyś TCS to jednak jest kosmos. Patrząc że Ryoyu dominował a wygrał o sześćdziesiąt parę punktów chyba

4

Już widzę że niektórych wkurza Japończyk.
Dziś pokazał klasę, zaatakował z 4 miejsca i wygrał.

1

Jeśli indywidualnie jeden z najlepszych obrońców świata jest zbyt drewniany na Barce to spoko. Bo nie rozgrywa jak Pique? Obrońca to ma przede wszystkim bronić.
Nie wiem już kto nie jest za słaby na Barce jak czytam to forum.
PS. Dla mnie i tak to bajki z tą ofertą

44

Ale co? Pozostała 9 zawodników to jakieś Janki bez osiągnięć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?