0

Krótko. Masche i Abidal za niskie oceny. Busquets za wysoka. I kolega Busi musi się w końcu oduczyć padać pod wpływem byle podmuchu, bo w ważnym meczu może się to zemścić:)

0

Widzę, że kibice Realu wciąż będą drążyć tamtą sytuację. Wiem. Jakby Pepe połamał Alvesovi nogę to wszystko byłoby ok. Wówczas mówilibyście, że to przez przypadek. Jakoś nikt nie zauważał, że głównym zadaniem Pepe było "rzeźnictwo" bo raczej grą w piłkę tego nazwać nie można. Jak to mówią. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Ujadajcie więc sobie spokojnie, a my będziemy się cieszyć grą naszej drużyny:)

0

Spokojnie. Rossell dopiero zaczął. Oceni go następny zarząd. A ja na razie oceniam źle. Niech zacznie działać a nie robić ciągle napinkę o to co było.

A jest zły. Wiesz czemu? Spróbuj zostać socio Barcy? Nie wiem czy wiesz, ale nie masz na to szans obecnie jeśli członek Twojej rodziny nie jest socio. Już masz jeden minus. Wiem wiem ktoś powie, że za kilka lat prezydentem Barcy byłby Chińczyk.... (chyba jasne o co chodzi)

0

Czyli nowy prezydent będzie wiercił ciągle to samo. Nie zajmie się czymś pożytecznym, tylko co pół roku będzie robił audyt pt co zrobiła poprzednia ekipa. Panie Rossell. Poprzednia ekipa potrafiła w 1 sezonie zdobyć 6 trofeów. Może w tym kierunku warto zacząć działać.

0

On chyba w Fifę grał sobą, to może był drugi za Messim. A jak mówi o rzeczywistości to chyba w TV nie widział jak tragicznie gra ostatnio. A czasem sobie warto włączyć powtórkę.

0

Busquets hmmm. Nie za dobrze to widzę.

0

Najgorsze jest to, że mecz dziś będzie toczony w fatalnych warunkach. Ma być 4, 5 stopni i ma lać ;/

0

Nie spotka ich za to żadna kara, bo nikt nie udowodni im że zrobili to umyślnie. Mourinho potwierdza, że łeb myślący. Dla wyniku zrobi wszystko, ale trzeba przyznać, że z nim Real ma szanse na dobre wyniki.

A że widać jak byk, że to było celowe? Co z tego? Na pewne rzeczy nie ma siły, a że takim zachowaniom idea fair play jest obca to już nic się nie poradzi. Myślę, że los się na nich zemści już w najbliższy poniedziałek :)

0

Będąc obiektywnym trzeba przyznać, że obecnie Ramos wydaje się być lepszym graczem od Daniela.Nie jest to ogromna różnica, ale widzę tu lekki plus dla gracza Realu. Alves jakby lekko stracił formę. Nie wiem czym to jest spowodowane. Wrzutki ma śmiesznie balonowate, napastnikom ostatnio za często udaje się go wyprzedzić, co jakiś czas temu było niemożliwe.

Ramos za to jest solidny, niesamowicie zadizorny i waleczny, a w tej waleczności niestety czasem wręcz chamski . Nie boi się pojedynków 1 na 1, a wrzutki ma miodzik.

0

Krystyna zaprezentował tok myślenia gościa z ławki w parku pijącego tanie wino. Co ma jeden mecz do drugiego? Kurde czy ktoś z Barcelony pierdzielił takie farmazony po ich wysokich wygranych? Niech się zajmą sobą i będzie cacy.

Oczywiście już po wczorajszym 8-0 były komentarze, że Almeria nam odpuściła. Ja nie mam nic przeciwko temu by każdy nam tak odpuszczał. A może ktoś zauważy z Madrytu, że gra się tak jak rywal pozwala, a wczoraj Barca gospodarzom na wiele nie pozwoliła. Byli totalnie bezradni. A Real wygrał 5-1 i oczywiście było to strasznie zażarte spotkanie, biedactwa...

0

To jest źle napisane. Dostał kartkę nr 5 i 6. Jakby dostał od razu czerwoną to miałby wciąż 4 żółtka. A jak się dostanie 2 żółte a w konsekwencji czerwoną, to dochodzą dwie. Nie zagra więc z Villarrealem.

0

Matko Boska co Ci dziennikarze wymyślają. Normalnie warto przenieść się do Hiszpanii czy Anglii i zostać pismakiem.

0

Ogólnie co z tej perły będzie to nie wiadomo, choć nie wróżę mu kariery w Barcelonie. Jeśli chodzi o atak to nie ma szans moim zdaniem na miejsce w 1 składzie regularnie. Może okazać się jednak, że będzie z niego dobry rezerwowy.

Ma kilka plusów. Jest szybki, potrafi dryblować i przede wszystkim ma bardzo mocny niesygnalizowany strzał. zauważcie ile goli władował po krótkim bramkarzowi a ci nie zdążali z interwencjami. Po prostu walił jak z armaty. Technika też nie jest mu obca. Przypuszczam, że w trakcie sezonu będzie miał szansę kilka razy nam się pokazać.

0

Czytając komentarze niektórych znawców można się załamać. Domagacie się tego czy tamtego, a przypuszczam, że danego gracza widzieliście może góra raz w życiu w akcji.

Przypomnijcie sobie jak wychwalaliście Giovani Dos Santosa czy Gaia Asulina. Gdzie oni są? Było wcześniej pełno komentarzy w stylu już nie mogę się doczekać gdy w 1 składzie Barcy zagra Gai. I co? Uznano, że przestali się rozwijać.

0

Tempo gry tragedia. Trzeba było przyspieszyć w pierwszej połowie, strzelić 3 gole i na drugą wypuścić młodych. Ale nie lepiej grać w meczu jak na zwolnionym tempie a potem pisać, ze rywal grał dobrze. Rywal był tragiczny,a Barca po prostu grała piach, myślała, że zespół ze Skandynawii sam im się położy. W końcu taka postawa nam się kiedyś odbije głośną czkawką.

0

Chyba nazwisko bramkarza Mallorki pisze się inaczej. W akapicie o Alvesu jest napisane "....pod bramką Awata", a on się nazywa: Dudu Aouate

0

Niestety mecz z Mallorcą w wykonaniu Bojana był tragiczny. Z sytuacji jakie miał jeszcze jakiś czas temu na bank by coś wtoczył a tu klops. Wywracał się o własne nogi, ślizgał.

0

Tylko, że nie powiedzieli, że ośmiornica dotychczas typuje tylko mecze Niemców. Typowała też na Euro 2008 i popełniła jeden błąd. Tu wypada, że też popełni błąd. Wychodzi, że jednak wygra Urugwaj, ale może po dogrywce:)

0

I zdecydowanie najsłabszym graczem w reprezentacji Hiszpanii był obok Torresa Busquets. Niestety, ale po raz kolejny pokazuje, że jego pozycja go przerasta, to zbyt odpowiedzialna pozycja jak dla niego. Straty i gra do najbliższego to nie wszystko. Oj będzie Barcelonie brakowało Toure

0

Żadna strata, Za słaby koszykarz na tak wielki klub.

0

Błąd i jeszcze raz błąd a raczej wielbłąd. Szkoda, że głos kibiców się nie liczy.

0

Eh znów sprzedają mojego ulubionego gracza :(

Nie wiem jak można oddawać takiego gracza. Poza tym kibice go uwielbiali!!

0

A niby po co on nam?

0

Pierdu pierdu Panie Rossel. Drugi Kaczyński normalnie rośnie. A nie pamięta się jak się własny klub opluwało?

A czy nie było mowy, że jak dojdzie Pan do ekipy to będzie znów jakaś gwiazda do ekipy sprowadzona? Niby za darmo miałby dojść czy z własnej kieszeni zapłaciłby?

Obiecaj koszykarzom Bryanta a ręcznym Sławka Szmala;p

0

A oni i tak będą siedzieć cały czas i żreć słonecznik i inne pomysły. To nic nie da. Jednym mailem nie zmieni się mentalności narodu. To, że parę razy krzykną w ciągu meczu nie za wiele pomoże. Przykro to mówić, ale taka jest prawda.

0

Jakbyście nie wiedzieli jak trener jest zawieszony to nie ma prawa mieć żadnego kontaktu z drużyną, więc na bank nie dostanie miejsca blisko ławki rezerwowych. Nie wolno mu posiadać również telefonu komórkowego ani żadnego urządzenia, które umożliwia kontakt z zespołem.

0

Z drugiego filmiku jasno widać, że ten młodzian nie dysponuje opcją: Podaj Koledze. Przypomina mi swoją samolubną grą starszego z dos Santosów. A gdzie on teraz jest?

0

Sędzia nam dziś pomógł, ale nikt mi nie powie, że Realowi też delikatnie nie pomagał. On praktycznie nie gwizdał fauli Realu. Valencii widział każde najdrobniejsze przewinienie. Ogólnie bardzo dobry mecz. Przyjemnie się go oglądało

0

Niech przyjdzie. Na bank się przyda, bo nie za ciekawie to wygląda na lewej stronie ataku.

0

Powiem tak. Busquets wczoraj zagrał wczoraj tragicznie, na góra 3!!! Dlaczego? Przede wszystkim po raz kolejny podaje rywalom piłkę na okazję bramkową. Tym razem skończyło się to niestety golem. Wcześniej jakoś udało się to jego kolegom naprawić. Praktycznie cały mecz niewidoczny. Po stracie gola zniknął zupełnie. W drugiej połowie ograniczał się do tego, że stał na środku boiska i jak piłka szła do niego to błyskawicznie się jej pozbywał. Jak na zawodnika Barcelony, a nie jakiegoś polskiego zespołu to zdecydowanie za mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?