Następny mecz:  Barcelona  -  Valencia     ·  Dziś o 21:00  ·  Finał Puchar Króla Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

18 lutego 2019

Dni w serwisie

95

Liczba komentarzy

5

Ocena komentarzy

+1

Najlepiej oceniane komentarze
  • DonFerdinando

    Kolejny raz zostajemy zdominowani przez drużynę grającą bezpośrednią, fizyczną piłkę. W lidze już Valencia pokazała, że nie radzimy sobie z wychodzeniem spod wysokiego pressingu i jesteśmy podatni na szybkie kontry. Brak nam jest silnego środka pola, graczy którzy łączą dobre warunki fizyczne z wysokim poziomem techniki. Można się z tego śmiać, ale idealnym zawodnikiem dla mniej byłby tutaj Pogba. W starciach z Barceloną potrafił dać świetne piłki do swoich atakujacych i w sumie tylko przez indolencje ataku United mogliśmy być spokojni o wynik. Dużą szansą dla nas jest jego sytuacja w United - widać że chłop jest świadomy, że tam nic już nie ugra i że dokonał fatalnego wyboru. United w tym okienku będzie chciało desperacko wzmacniać drużynę, co można wykorzystać, sprzedając im zawodników niemieszczacych się w planach kadrowych na przyszły sezon (mogliby np. kupić Big Sama).

  • DonFerdinando
    0

    Z Nelsona to już raczej żadnego pożytku nie będzie. Jeżeli te oferty za 35 baniek to prawda, to mam nadzieję, że Bartek spożytkuje je na sprowadzenie jakiegoś ciekawego PO. 

Gorące tematy