O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 943
  • Liczba komentarzy 498
  • Polecenia 1500

Komentarze

1

Priorytetem to powinien być jakiś porządny DM i wybiegany box to box, bo z parą FdJ-Busquets, to w każdym meczu z presujacym i grającym z kontry rywalem środek pola jest oddany. Dodatkowo Sterling często nie dojeżdża na najważniejsze mecze i ma problemy z podejmowaniem optymalnych decyzji.

1

To już trzeci pełny sezon Frenkiego w Barcelonie, a chłop dalej w obronie gra bardzo średnio (a przypominam, że docelowo miał być następcą Busquetsa). Nie dziwię się, że Koeman naciskał na sprowadzenie Wijnalduna, w końcu w Ajaxie Ten Haaga FdJ najlepiej wyglądał z typowym box to boxem obok siebie (mówię tu o Van den Becku). Tymczasem w Barcelonie gra z powolnym Busquetsem i słabym fizycznie Pedrim, przez co wystarczy jakiś mocno presujacy zespół i nasza pomoc nie istnieje.

1

Coś czuję, że Laporta go wystrzeli po rundzie

0

@SzahMatt to że Koeman jest średni, to chyba wiedział każdy przed jego zatrudnieniem. Tylko kto z topu przyjdzie do klubu, który nie jest w stanie robić ruchów na rynku transferowym?

0

@varosso zawsze jakieś dodatkowe opcje przeciwko murujacym drużynom

Zobacz wszystkie

184

Uwielbiam to gadanie o talencie Messiego i ciężkiej pracy Cristiano xdd. No tak, bo Messi żre Leysy i zapija Pepsi, a CR urodził się z DNA sosny i tylko dzięki ciężkiej pracy nie skończył w tartaku

49

Całe szczęście że Kicker to komfabulanci. Jeżeli serio ktoś chce oddawać Dembele, bo łapie kontuzje, na szklanego fawelarza, który swój prime ma już za sobą, no to życzę powodzenia.

33

O Jezu, to on żyje

31

Tytuł nagłówka trochę niezręcznie sformułowany, bo wynika z niego że to Martino mógł zwolnić Messiego jednym telefonem

28

Ktoś chyba podłączył Semedo wszystkie styki w mózgu, nie poznaje gościa xd