O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 506
  • Liczba komentarzy 302
  • Polecenia 771

Komentarze

0

@siwy24 w tej chwili to już po prostu PwC

1

Jakby United serio chciało Griezmanna, to nic tylko ładnie zapakować i podziękować. Ten transfer to kwintesencja poziomu naszego pionu sportowego, który przy doborze zawodników do składu kieruje się chyba statystykami z Fify i liczbą followersow na insta.

20

A najlepsze że Pjanic dostanie tutaj 7.5 mln za sezon xd. Gość, który przez ostatnie dwa sezony grał piach w Juve i jest tam obiektem krytyki, przychodzi do nas jako wzmocnienie. W następnym sezonie będziemy się martwić żeby go do Chin upchnąć, brawo Barto!

2

Ten klub to mem, niech Barto i spółka stąd spadają jak najszybciej. Trzeba będzie znaleźć dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia, bo Abidal i spółka to dramat. Wypadałoby też utemperowac Messiego, bo jest co co najmniej śmieszne żeby gość zblizajacy się nieuchronnie do schyłku kariery co roku negocjował sobie podwyżkę i tak już astronomicznej pensji (ponad 1mln tygodniowo dla 33 latka, xd) oraz jak najszybciej pozbyć się graczy takich jak Couthinio, Dembele, Umtiti, Griezmann (sorry, ale ten transfer to był robiony chyba na podstawie FM-a).

7

To tylko pokazuje w jak beznadziejnej kondycji finansowej znajduje się klub (ten transfer jest tylko dla FPP czy tam innych wymogów). Sama sprzedaż Arthura to nic niezwykłego, gościu nie wnosił absolutnie do gry plus sprawiał problemy jeżeli chodzi o dyscyplinę. Gorzej że za niego bierzemy wypalonego Pjanicia, który powinien zwijać mandzur do Chin, a nie do nas. Barto na dobrą sprawę powinien zostać pozwany o działanie na szkodę klubu.

Zobacz wszystkie

49

Całe szczęście że Kicker to komfabulanci. Jeżeli serio ktoś chce oddawać Dembele, bo łapie kontuzje, na szklanego fawelarza, który swój prime ma już za sobą, no to życzę powodzenia.

33

O Jezu, to on żyje

28

Ktoś chyba podłączył Semedo wszystkie styki w mózgu, nie poznaje gościa xd

28

Można mieć pretensje do Valdka o mułowaty styl, ale dziś naprawdę dobre zmiany i odpowiednia reakcja na wydarzenia na boisku, Inter w zasadzie nie pierdnął w drugiej połowie

20

A najlepsze że Pjanic dostanie tutaj 7.5 mln za sezon xd. Gość, który przez ostatnie dwa sezony grał piach w Juve i jest tam obiektem krytyki, przychodzi do nas jako wzmocnienie. W następnym sezonie będziemy się martwić żeby go do Chin upchnąć, brawo Barto!

Media

Liga typerów

1 lefreux 95 pkt
2 maciek2164 93 pkt
3 norbi77 87 pkt
4 KingLeonidas 86 pkt
5 maryjan240282 84 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?