O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 579
  • Liczba komentarzy 331
  • Polecenia 854

Komentarze

3

@MermesMWH ja mogę zapowiedzieć że ściągnę Messiego do Orła Baniocha i będzie to miało podobna wartość

6

@bulbo74 gość obecnie nie ma podjazdu do Lewandowskiego

0

@borys27 dokładnie, też nie rozumiem tego Busquetsa

0

@elcarnalito przecież to w ogóle 2 różne pozycje, co Ty chcesz porównywać

1

W formie płuca drużyny i jeden z najlepszych box to box na świecie, ale niestety, już nie te lata. Dzięki za wszystko Ivan, będę wspominał te laczki z Tottenhamem i Realem. Szkoda że Busquets dalej bezpiecznie będzie sobie dreptał.

Zobacz wszystkie

49

Całe szczęście że Kicker to komfabulanci. Jeżeli serio ktoś chce oddawać Dembele, bo łapie kontuzje, na szklanego fawelarza, który swój prime ma już za sobą, no to życzę powodzenia.

33

O Jezu, to on żyje

28

Ktoś chyba podłączył Semedo wszystkie styki w mózgu, nie poznaje gościa xd

28

Można mieć pretensje do Valdka o mułowaty styl, ale dziś naprawdę dobre zmiany i odpowiednia reakcja na wydarzenia na boisku, Inter w zasadzie nie pierdnął w drugiej połowie

23

Jak się okazuje Ernesto wcale nie był słabym murarzem - ten chłop świetnie sobie zdawał sprawę z marności naszej pomocy i ataku, a i tak wycisnął co się dało. Zwolnienie Valverde w środku sezonu, który I tak zapowiadał się fatalnie to była głupota, przy przeciętnie grającym Realu wciąż byłaby szansa na mistrza. A tak wzięli gościa ofensywie nastawionego, który na własnej skórze się przekonał ze otwarty football przy tak miernej kadrowo drużynie kończy się całkowitą klęska.