Dinuś
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ehh a myślałem że ta strona trzyma poziom... Śmiejecie się z Wisły a tu taki wstyd ze strony Barcelony...
elbandito7 - przestań prowokować że kibice Cracovii mają kompleks Wisły to już wszyscy wiedzą a Wy nadal swoje...
0
HenryBARCA
Jakoś w pre sezonie nic nie strzelał.
0
HenryBARCA
Co chcemy? A to że napastnika rozlicza się z bramek których Henry nie strzela.
0
To tak jakby zamienić Mercedesa na Malucha ;-). Pokazał na EURO jak wielkim piłkarzem jest.
0
ja bym go puścił ;-) nie jest już taki dobry.
0
igorkret.mlodek
Temu zawodnikowi już podziękujemy. Powinien dostać bana za ortografię bo ta strona staje się pośmiewiskiem przez takich ludzi jak ten osobnik ;].
0
Przecież to przeciętniak gdzie on do takiego zespołu jak Barca.
PS. z Realu odchodzi Robson. Osłabiają się sami ;D.
0
Dlaczego fffj nie dostał jeszcze bana? Jeśli pytacie za co odpowiadam wam. Za to "Hin".
0
asics
Sam jesteś obsrany. Takie wypowiedzi to zachowaj dla siebie.