0

Ehh a myślałem że ta strona trzyma poziom... Śmiejecie się z Wisły a tu taki wstyd ze strony Barcelony...

elbandito7 - przestań prowokować że kibice Cracovii mają kompleks Wisły to już wszyscy wiedzą a Wy nadal swoje...

0

HenryBARCA

Jakoś w pre sezonie nic nie strzelał.

0

HenryBARCA

Co chcemy? A to że napastnika rozlicza się z bramek których Henry nie strzela.

0

To tak jakby zamienić Mercedesa na Malucha ;-). Pokazał na EURO jak wielkim piłkarzem jest.

0

ja bym go puścił ;-) nie jest już taki dobry.

0

igorkret.mlodek

Temu zawodnikowi już podziękujemy. Powinien dostać bana za ortografię bo ta strona staje się pośmiewiskiem przez takich ludzi jak ten osobnik ;].

0

Przecież to przeciętniak gdzie on do takiego zespołu jak Barca.

PS. z Realu odchodzi Robson. Osłabiają się sami ;D.

0

Dlaczego fffj nie dostał jeszcze bana? Jeśli pytacie za co odpowiadam wam. Za to "Hin".

0

asics

Sam jesteś obsrany. Takie wypowiedzi to zachowaj dla siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?