0

Chcialbym zeby Carecas gral ;/

0

To ze nie jest bramkostrzelny to jest to oczywiste bo gra jako pomocnik, jeżeli chodzi o ciężką pracę to ja tego nie widzę, jeżeli chodzi o współpracę to też mu to nie zbyt wychodzi ;o

0

Za Senne "15-20 mln" ?? hahahaha xDDDD

0

albo*

0

Toure musi grac tak duzo jak np. Messi, Puyol, Xavi itp

Keita moze grac tylko w tedy jak ktos ma kontuzje ale jest jakis slaby mecz i musi ktos odpoczac.

0

On mnie wogóle nie przekonuje... od poczatku bylem przeciwny temu transerowi. Mam nadzieje ze sie mylilem. Jedyny jaki z niego pożytek to taki ze swietnie nadaje sie na lawke bo jezeli chodzi o pierwszy sklad to nie...

0

Ale on jest zadufany w sobie ;o Mam nadzieje że tej nagrody nie zdobędzie... w tedy będe miał taki polew z niego :P Cwaniak jak nie wiem co...

Przynajmniej każdy widzi jak mu wpadła woda sodowa do głowy.. to nie jest już piłkarz jak kiedyś. On już powoli znika z piłki nożnej, prędzej czy później on już nie będzie istnieć.

0

Kolenym przeciwnikiem jest GETAFE a nie REAL...

Widze ze sie interesujesz...

0

3:0*

0

szkoda ze etoo nie strzelil ;/ ale fajnie 2 : 0 ;) ale obstawialem 3 : 9 :P

0

Henry nawet do piet nie dorasta Eto'o

0

CZEMU SSZEDł PUYOL!!!!!!!!!!!!!!?????

0

Ja oglaldame mecz... powiem tak... barca gra slabo, a Henry zmarnowal 100% okazje na strzelenie gola!!! nie mam pytan co do niego!!! nie jest wart tego ile zarabia w Barcelonie!! jedyny plus jest taki ze jest z niego duza kasa ale jako zawodnik to...

0

kurde dajcie linki nic nie dziala co za syf ;(

0

Eto'o jest lepszy od Benzeny... Na francuza nadejdzie jeszcze czas... i nie piszcie ze Benzena jest lepszy bo to są głupoty!!!! pozdro

0

Ja osobiście tez się nie zgodze z tym ze Benzema jest lepszy od Eto'o ;o

To sa calkiem dwa inne typy piłkarzy. Eto'o biega, walczy wiadomo ze nie tak jak kiedys ale to nie zmienia faktu ze jest lepszy od Benzemy. Francuz gra troszke dla mnie jak drewno... ale za pare lat mysle ze Benzema bedzie lepszy od Eto'o ale na dzien dzisiejszy Eto'o jest lepszy.

0

Masq - "Piłka wielokrotnie idealnie wyłożona 'sam na sam', a na tym poziomie wyszkolenia tecznicznego z takich sytuacji sie po prostu strzela bramki." zgodzę się z kolegą... To fakt.. taka jest prawda!

0

Moim zdaniem Benzema nie jest nam potrzebny. Myslę że pogra w Lyonie jeszcze 1-2 lata tym bardziej ze podpisal kontakt do 2012 roku. Mamy Eto'o ktory ma 27 lat i myślę że pogra jeszcze u nas jakieś 2-3 lata na wysokim poziomie potem się bedziemy martwić. Na ławce Henry ale jezeli chodzi o niego to nie wiem.. myśle ze pogra jeszcze ten sezon i przyszly i w tedy trzeba bedzie sie martwic. Benzema mi przypomina troche David Trézéguet i gra troche jak "drewno" moim zdaniem...

Myślę ze zdecydowanie bardziej przyda nam się Agüero z Atlenctico Madryt. Będzie idelanie pasowac na lewo skrzydlo.

Jak czytałem co mowi Benzena o klubach to tak samo moglby powiedziec odejde tam gdzie dadzą więcej.. ;)

0

"Zarobki Xaviego nie będą tak wysokie jak Leo Messiego, Samuela Eto`o czy Thierry'ego Henry."

I bardzo dobrze, mam nadzieje że nie wpadnie mu woda sodowa do głowy ;o

0

Nie czytam twoich gazet "BravoSport" ;)

Chodzilo mi ze Raul nie gral zbyt duzo w "el. do ME 2008" poniewaz sytem 4-3-3 nie odpowiadal Hiszpani. Oni w 80% meczach grali atakiem Villa Torres. Raul grzał zawsze ławę. Nie wiem z kad Ci sie wziął ten Raul? Moze wyczytales to w BravoSport? Jezeli chodzi o Aguero to sledze jego mecze (glownie klubie) jak gra. I zapewniam Cie ze jest to ta sama pozycja co Messi tylko ze lewa strona ;> Nie sadze ze w BravoSport to pisali wiec nie szukaj tam tego. Pozdro ;)

0

Aguero to ta sama pozycja co Messi tylko ze lewa strona. Wiec to ty wygadujesz glupoty. Proponuje poczytaj troche o Aguero.

Hiszpania: Villa Raul Torres? Nie wydaje mi się tym bardziej ze Raul nie pojechal na mistrzostwa...

0

yogoorcik sam jęczysz -.-

Aguero to najlepszy lewo skrzydlowy ktory by nam sie przydal... nie ma lepszego od niego!

0

TEVEZ to 9!!!!!!!!!!!! a nie skrzydlowy!!! To masz tak samo teraz Henry Etoo Messi nie widze roznicy gdyby przyszedl Tevez!!! KUNA kupujemy!!!

0

Silva na 100% nie odejdzie bo podpisał kontakt

0

Kazdy inteligetny czlowiek domyślił by sie o kogo chodzi...

0

Gudjonsena*

0

Zobaczycie ze w przyszylym sezonie jak Aguero bedie sie dobrze spisywac to do nas przyjdzie. Barca w przyszlym sezonie nie bedzie nikogo kupowac bo mamy dobry sklad wiec nie bedzie zalowac na transfer Aguero i pozwoli sobie na jego transfer... zobaczycie^^

40-50 Euro i jak by co to dorzuci się Gugiego lub Keite zobaczycie :D

0

To sa zwykle bzdury....... nie bede pisac co o tym mysle i o tych ktorzy sie napalaja bo bede mial bana!!

Henry gra na skrzydle? no fakt... i jest na niej jak PROOOO

0

Loszo i wszyscy inni!!! Dajcie spokoj z Tevesem, Benzema i z innymi propozycjami!!!!! To są piłkarze ktorzy graja jako typowa 9!!!! Czyli srodkowy atak, wysuniety do przodu!!! Takim pilkazem jest u nas Eto'o a nie mam zamiaru aby go Pep posadzil na lawe z powodu Tevesa ktory i tak nie odejdzie z Menchesteru!!!

To jest zwykla plota tylko dlatego ze siedzi na lawie w menchesterze w rzeczywistosci Ferguson go w zyciu nie pusci nigdzie i jestem ze on sam tez nie chcialby odchodzic!!! Dacie juz spokoj bo to jest zalosne. Za niedlugo pewnie bedzie news na temat np. Torresa, Van Persiego itp i tez kazdy sie bedzie podniecac itp.

0

Anonim nie badz śmieszny... zapomnij o silvie... jezeli chodzi o Aguero to w Atlentico gra moze troche jako 9 ale tylko dlatego ze nie ma czasami kogo dac na ten atak a tak naprawde to Aguero to to sama pozycja co Messi tylko ze lewa strona... jak myslisz jak on gra w Argentynie? 9? nie! lewo skrzydlo... wiec nie fandzol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?