Destroo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1
Dobry meczyk!!!
Destro! Destro!
1
O ile zostanie na przyszły sezon :)
0
Jak z MC nie zagra Adriano ktory nie raz udowoadniał ze ma dobry strzal z dystansu tylko slaby od jakiegos czasu Alba to nie wiem po prostu... juz nie wspomne o Cescu..
0
bez przesady...
0
"Barcelona prowadzona była przez niego niczym Izraelici do Ziemi Obiecanej, a kolejni rywale rozstępowali się przed nim niczym Morze Czerwone przed biblijnym przywódcą"
Dajcie se spokoj z takimi opiniami mozna pisac co innego ale nie takie rzeczy. Normlani by to zrozumieli.
PS: jak mi chcesz cos napisac to napisz to krotko. nie rozpisuj sie na kartke A4
0
Kto to wymyslij? Gdybym mial powiedziec co o tym sadze to bym mial bana. Bez komentarza...
"Andrésa można nazwać co najmniej Mojżeszem"
"Barcelona prowadzona była przez niego niczym Izraelici do Ziemi Obiecanej, a kolejni rywale rozstępowali się przed nim niczym Morze Czerwone przed biblijnym przywódcą"
Ludzie nie przesadzajcie z takim pisaniem....
0
Valkyr - Henry Ci nie pasuje? Kto wie moze do konca sezonu rozkreci się sie Hleb tak ze nikt nawet nie bedzie sie tego spodziewac...a moze Jeffren cos pokaze? W sumie bardzo mnie to ciekawi czemu nie gra. Jak przyszedl Pep to gral super a teraz to nawet na lawce go nie ma itp. TO nie czas i pora kto ma przyjsc, kto ma odejsc itp. To wszystko sie okaze jak skonczy sie La Liga i LM. W tedy sie okaze czy jest nam ktos potrzebny czy nie. No i jest jeszcze Pedro... wiec skonczcie gadac bo trzeba sie cieszyc z tego co jest teraz a nie myslec co bedzie w przyszlosci.
PS: thx santiago...
0
Gadka szmadka... jeden drugiego nakreca i od razu pojawiaja sie nazwiska piłkarzy. PS: bede sobie pisac jak mi sie podoba...
Nie będziesz pisał jak Ci się podoba. Przeczytaj regulamin i zdanie napisane na czarno nad okienkiem do wpisywania kom.
mod
0
ale głupoty...
ten kto ti pisał. Z kąd wiesz że w przyszłym sezonie przyjdą najprawdopodobniej 2 piłkarzy? Z kąd wiesz że Milito lub Cáceres odejda poniewaz sa nie potrzebni? Z kad wiesz ze Pep sie zastanawia nad tym ze przedluzyc kontakt z Eto'o czy nie? I z kad ten pomysl na temat Villi? I z kad wiesz ze Gudjohnsen bedzie kuszony ofertami?
Mógłbym tak pisac i pisac.. moze ty gadales z Pepe, Laporta itp? Sezon jeszce trwa. Przed nami 19 meczy o ile sie nie myle. No i oczywiscie jeszcze LM i ja tego nie rozumie jak mozna przepowiadac przyszlosc i mowic kto odejdzie, kto zostanie, kto przyjdzie jak jeszcze ten sezon trwa... nie mam pytan...
0
dajcie cos na justin plz
0
ostrzeżenie
nie jesteś tu panem i władcą
mod
0
kalosz19992 masz na mysli ten filmik?
ten co sie zaczyna na fortepianu i spiewa jakis raper? ;p
0
wujo444 - proponuje abys sam skonczyl i nie strasz mnie ;o
0
omg...
Prosze bardzo... oto lepsi srodkowi obroncy niz Rafa.
Puyol, Gallas, Rio Ferdinand, Nemanja Vidić (nie jestem pewnien czy to srodkowy obronca), Carvalho, Terry, Alex, Nesta, Cordoba, Chivu, Walter Samuel, Cannavaro , Materazzi, Metzelder, Coloccini
Oto lista 15 zawodnikow jakich mi sie przypomnialo. Spokojnie bym jeszcze wymyslil jeszcze sporo graczy ale mi sie nie chce po prostu. Jestem zmeczony po wczorajszej libacji ;) Wiec nie mowcie mi ze Rafa to jeden z najlepszych bo jest to dla mnie nie normalne. Ja rozumie ze lubicie Barca, ja tez ale abdzcie szczerzerzy.
PS: jezeli przekrecilem gdzies nazwiska to sorry ale to kazdemu moze sie zdazyc jak wypisuje tylu zawodnikow. Wiec rafa tak szczerze mowic spokojnie moze miec dwudzieste ktores miejsce. Kolejnosc zawodnikow jest dowoln, nie wypisalem ich od najlepszego do najgorszego.
0
Puyol*
0
Człowieku przecyztaj 10 razy ten cytat:
"Rafa to obecnie najlepszy obrońca w Barcelonie, chyba nawet najlepszy stoper w ogóle na świecie."
Znam tylu lepszych obrońcow od Rafy ze mysle ze bylby na 10-20 miejscu. Mam tez rozumiec ze Pyol tez jest gorszy od Rafy? omg
0
"Rafa to obecnie najlepszy obrońca w Barcelonie, chyba nawet najlepszy stoper w ogóle na świecie."
Zmiazdzyles mnie TOTALNIE, chyba nawet sobie dam taki opis na gg. Nie wiem co powiedziec moze jeszcze napiszesz ze VV to najlepszy bramkarz na swiecie?
0
Nikt nie jest cyborgiem. Pare meczu mu nie wyszlo tak jak nas do tego przyzwyczail i od razu "od suwasz" go?
0
po prostu uwazam ze nie grał AŻ tak słabo zeby nie byc w 11.... no ale jakie to ma znaczenie tak szczerze mowiac...
0
Z całym szacunkiem do Bojana ale dla mnie to piłkarz o 3 klasy gorszy od Kuna xD barca1199 nie abdz śmieszny... Marquez jeden z najlepszych obrońców na ŚWIECIE? xD prosze cie...
0
By mod: Ban!
0
Nie no bez jaj. Nie mowie tego daltego ze go wole albo ze jestem kibicem Barcy ale uwazam ze i tak powinien byc Messi a nie Hleb. szok mały ;p
0
Jezeli ktos mysli ze KUN nie sprawdzilby sie na lewym skrzydle to gratuluje naprawde...
0
Na lewej bedzie jak marzenie pasowac xD
0
Czekałem na takiego newsa! Ja myślę że 40-50 mln EURO plus jakiś zawodnik.
Po lewej: Sergio Agüero
Po prawej: Leo Messi
Po prostu coś dobrego, pięknego, fenomenalnego, cudownego xD Znają się z reprezentacji więc żaden Ribéry, Fabregas, Benzema i inni piłkarze o których nie raz była mowa. Tylko i wyłącznie KUN!!!!!!!!!
0
Najlepszy to byl na koncu Bojan Biegł taki malutki ;p
0
Cannavaro ale to jest marzenie xD
0
Bardzo mu współczuje bo to wspaniały gracz. Mam nadzieje że się myle ale nie sadze aby wrocił zbyt szybko do formy po tak długiej kontuzji jak się wyleczy i nie zdziwie sie jak Barca go sprzeda albo jak sam bedzie chcial odejsc. Bo na pewno bedzie mu trudno wejsc do pierwszej 11.
0
Łukasz1375 - to ty pomyśl co piszesz. Po pierwsze naucz się po prawnie pisać. Co do talentu Bojana to jeszcze nic nie wiadomo co z tego będzie. Sam napisałeś że Bojan będzie dobry za 2 lub więcej lat wiec Cruz idealnie bedzie do tego czasu u nas grac. Czy ty wogole znasz tego zawodnika? Czy tylko ze slyszenia? To jest chyba najlepszy rezerwowy na swiecie, wchodzi z lawki i potrafi zmienic oblicze meczu. Idealny zastepca samego Larssona. Więc to ty najpierw pomysl a potem pisz!!