O sobie

  • Zainteresowania film
  • Ulubiony zawodnik Pique, Messi, Griezmann (wcześniej: Stoichkov, Luis Enrique, Saviola, Puyol, Ronaldinho, Fabregas, Alexis, Neymar, Coutinho)
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Newcastle UTD, PSG
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 232
  • Polecenia 231

Komentarze

4

Wynik na miarę możliwości zespołu, a może nawet - biorąc pod uwagę sytuację finansową - klubu. Nie ma co dramatyzować. Po prostu europejska czołówka nam, na jakiś czas, odjechała. Może za 2 lata będziemy w stanie rywalizować z takimi klubami jak Bayern. Koemana bym za to nie winił.

0

0

Złote, a skromne! ;-)

Dobrze, że nie platynowe. Takie jak były w 2003 / 2004 były dobre.

1

No i bardzo słusznie! Może go to zmotywuje i postawi na nogi :-) Nie mógł przecież zapomnieć jak się gra, a w Liverpoolu był jednym z najlepszych na świecie. Oby zamienił - zbyt rzadkie na jego talent - przebłyski wielkiej gry na regularność

1

Najgorsze, że nie zagrali Riqui Puig i Coutinho (co się z nim dzieje?). Najlepsze, że Sergi Roberto nie będzie prawym obrońcą, tylko pomocnikiem :-)

Zobacz wszystkie

14

@kacper0404 na pewno wartością Barcelony nie jest zawziętość i niewybaczanie błędów. Wręcz przeciwnie - raczej otwartość.

13

Wypowiedź "Tutaj jest mniej więcej ten sam poziom co w Barcelonie" ma jednak inny wydźwięk niż "Arsenal jest na poziomie Barçy". Biorąc pod uwagę, że powiedział też "Gra Arsenalu jest dobra, jednak w Barcelonie jest to coś wyjątkowego, unikalnego na skalę światową." można śmiało stwierdzić, że nagłówek jest w stylu Onetu, czy WP, czyli przyciąga prawie sensacyjnym brzmieniem, a w środku okazuje się, że to nic niezwykłego. Eh... tabloidyzacja :P

12

Jaki jest logiczny związek w zdaniach "Klub jest przekonany, że piłkarz jest w stanie to zrobić, ponieważ w reprezentacji Brazylii grał ostatnio w środku pola i spisywał się dobrze. Pod nieobecność Ousmane'a Dembélé wychowanek Vasco powinien otrzymać więcej szans na zmianę swojej sytuacji."? Przecież nieobecność Dembélé nie zwiększa jego szans na grę w środku pola... a to właśnie tam powinien grać Coutinho. Też trzymam za niego kciuki, bo to świetny piłkarz.

11

"Emerson bywa porównywany do Daniego Alvesa". To dobrze, bo się obawiałem, że do Douglasa...

10

A Ty jesteś dosyć nieprzyjemny dla kolegi, który kibicuje temu samemu klubowi. Czujesz się lepiej po tym co napisałeś?