David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Poziom komentarzy na tym forum jest coraz niższy. Smutne.
16
Ktoś w tym pięknym klubie o czymś pomyślał? WOW.
0
@luka1995 gola zweryfikowano i uznano trafienie Olmo, unieważniając decyzję o golu samobójczym. Strzał był celny.
0
Fatalna wiadomość. Wypada nam najlepszy środkowy obrońca. Ani nie wspomoże on zespołu przez pół sezonu, ani nie uda się go sprzedać na korzystnych dla klubu warunkach.
Przy swojej specyfice wydawał się być piłkarzem skrojonym pod taktykę Flicka.
W razie braku porozumienia co do dalszej współpracy nie sprzedamy go dobrze teraz ani za rok, gdy zostanie mu rok do końca kontraktu.
Naszemu Uruguayo życzę zdrówka i będę czekać na jego powrót, bo to fantastyczna osobowość.
19
Byłby jeszcze najmłodszym strzelcem w El Clásico, gdyby Tebas kupił goal-line.
0
Brawo, Lio! Mam nadzieję, że Złota Piłka również będzie Twoja!
0
Drugi bramkarz z kilkunastoma występami w kadrze, trzeci na wypożyczenie, a czwarty w rezerwach. Nie ma sensu brać na ławkę bramkarza rezerw, żeby w razie czego zabezpieczał pozycję, bo takie przypadki, gdzie wypada dwóch bramkarzy w tym samym meczu można policzyć na palcach jednej ręki. W razie czego wejdzie ktoś z pola, jak Giroud w ACM, który został wówczas nawet bramkarzem kolejki. ;-)
0
I takie informacje mnie cieszą. Nasza "10"!
0
Cooo???????????????
3
Czyli nawet własne dzieci go już nie lubią? xD
5
Mam nadzieję, że obędzie się bez zawieszeń urugwajskich piłkarzy. Zachowali się tak, jak powinni, a że niektórzy w trakcie obrony swoich bliskich dokonali pewnych ekscesów, jest zrozumiałe.
3
Góral pisał pracę ze "spirytus sanctus" na zgrupowaniu.
9
Koundé nie rób głupstw, jedź na wakacje i odpocznij.
0
Mam nadzieję, że klub dojdzie z nim do porozumienia. Świetny piłkarz.
2
Czyli na start sezonu w środku pola jesteśmy bez Gaviego, Pedriego i Frenkiego. Pozostają Gundogan, Fermín, Casadó oraz, być może, Torre, Oriol i Roberto.
1
Urugwaj znowu zawiódł, a liczyłem na finał.
Ronald z kontuzją, ale w centrum zamieszania musiał być.
1
Jefecito! To był typ konkretny.
10
Naprawdę przyjemnie się go oglądało. Bardzo pewny w obronie, świetny w pojedynkach.
18
Nico Williams będzie piłkarzem Barcelony. :-D
0
Ok, czyli nasza spora liczba środkowych obrońców wygląda następująco:
Araújo: kontuzja, brak przygotowań w pretemporadzie
Íñigo: niezarejestrowany
Eric: igrzyska, brak przygotowań w pretemporadzie
Cubarsí: igrzyska, brak przygotowań w pretemporadzie
Koundé: częściej grający na prawej obronie w związku z brakami kadrowymi
Christensen: częściej grający na pivocie w związku z brakami kadrowymi
Faye: brak doświadczenia na najwyższym poziomie, całkowita melodia przyszłości
Lenglet: skreślony, bez przyszłości w klubie, niesprzedawalny ze względu na nierynkowy kontrakt.
0
@Gacu95 to proszę "braść" ;-)
1
"10" jest Ansu i chciałbym, żeby tak zostało.
Do Lamine'a pasuje 11, a do Nico pasowałaby "7". Te numery mają jednak właścicieli, więc odpowiednio "14" i "17".
Casadó ma zastąpić Roberto, więc "20" pasuje, ale "18" jakoś bardziej.
"2" dla Koundé.
Cubarsí przypomina mi Piqué, ale "3" zajęte, więc "5".
"20" dla Forta.
Z "12" widziałbym Guiu. Szkoda, że dzieciak odszedł.
5
Wygra Copa i Złota Piłka jego. ;-)
2
On jest fenomenalny.
0
Mimo wszystko kariera pełna tytułów, ale tych kontuzji szkoda. Był wirtuozem, lubianym przez Pepa. Szkoda, że tak szybko to się skończyło.
0
Soto Grado to był najlepszym, ale zawodnikiem Realu, a nie sędzią. Brawo, Cesar! Robota wykonana, Madryt się cieszy.
0
Jestem przeciwnikiem jego sprzedaży, ale nawet gdybyśmy chcieli, no to teraz cena poszła mocno w dół.
8
Koundé rozgrywa naprawdę świetny turniej.
0
Cóż, Correas ma rację.
0
Nie mogę się doczekać kolejnego meczu Ansu w bordowo-granatowej koszulce!