0

Niech spoczywa w pokoju ! Bardzo smutny dzień a ten list aż łzy się pojawiają. Do zobaczenia kiedyś na drugiej stronie ! :(

0

Heheh jakie avatary

0

Ramos out !!

0

Zemsta K*rwa

0

Pier*olić takich sędziów

0

Jak na Krysi faul to karny a na Neyu to co ku*wa było

0

Wolny powinien kuźwa być !

0

Messi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Serio ?!?!

0

Fuck !

0

Dajcie link może być zagraniczny

0

gol !

0

Da ktoś link ?

0

to jest gol czy nie ?

0

CZemu ?

0

Puyol

0

Jezu nie moge sie z tym pogodzić

0

Ajajaj

0

bbbbbbbbbbbbbbbbbbb

0

Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

I gol ale wierzymy VeB !

0

Da ktoś link

0

Szkoda

0

VV !!

0

Ajajaj

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Tylko trzeba trafić

0

KARNY !

0

Da ktoś link

0

Niech wejdzie Ney

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?