25 kwietnia 2014, 23:40
0
Niech spoczywa w pokoju ! Bardzo smutny dzień a ten list aż łzy się pojawiają. Do zobaczenia kiedyś na drugiej stronie ! :(
1 kwietnia 2014, 16:45
Heheh jakie avatary
23 marca 2014, 22:22
Ramos out !!
Zemsta K*rwa
23 marca 2014, 22:17
Pier*olić takich sędziów
9 lutego 2014, 21:21
Słupek na dupe uratował
1 września 2013, 21:17
Gol
18 lutego 2014, 21:05
Fuks
16 lutego 2013, 21:16
Xavi6:) Jadę z tobą co zabrać :D
12 maja 2013, 20:28
Ludzie chociaż remis !!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Niech spoczywa w pokoju ! Bardzo smutny dzień a ten list aż łzy się pojawiają. Do zobaczenia kiedyś na drugiej stronie ! :(
0
Heheh jakie avatary
0
Ramos out !!
0
Zemsta K*rwa
0
Pier*olić takich sędziów
0
Słupek na dupe uratował
0
Gol
0
Fuks
0
Xavi6:) Jadę z tobą co zabrać :D
0
Ludzie chociaż remis !!!