O sobie

  • Zainteresowania http://www.madarakiller.pun.pl/ - Moja strona ze statystykami
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool FC
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3946
  • Liczba komentarzy 22971
  • Polecenia 168299

Komentarze

10

@Popitek12 Tyle, ile chce. Nie ma co ograniczać swojej drugiej połówki. Pozdrawiam.

10

@MesQueUnClub96 Tak serio, to Krysia straciła z nim.

11

@MesQueUnClub96 Gościu od Wf-u. Te łydeczki...

9

@zodiak_10 W końcu jakaś oryginalna i kontrowersyjna opinia.

11

@Matheu12 Gościu, ale bez studiów nie trzeba mieć wcale gównianej pracy. Bardzo duży pesymizm bije z Twojego komentarza. Głowa i jajka do góry.

Zobacz wszystkie

263

Z tym kumplem to coś na poważnie? Czy wakacyjna przygoda tylko?

220

Erik ten Hag (trener Ajaksu): „Sergio Ramos nie docenił nas, świadomie się wykartkował i chciał oszczędzać siły na następną fazę. My daliśmy mu możliwość oszczędzania tych sił aż do następnego sezonu”

211

Drogi @masq. Chciałbym wywołać Cię to tablicy i spróbować wejść z Tobą w merytoryczną dyskusję. Trochę pociągnąć Cię za język. Wiesz, że obrażać Cię nie będę, więc chyba jest to możliwe (ha tfu).

Na pewno pamiętasz dyskusję przed Mundialem w której to podałeś kryteria na zostanie "Goatem" według Ciebie. Jak sam finalnie przyznałeś zagoniłeś się pod ścianę i nie byłeś w stanie stwierdzić, jaki piłkarz dla Ciebie nim jest, ale na pewno nie był to Messi.

Czy po tym Mundialu zmieniłeś zdanie?

Głównymi argumentami z Twojej strony był brak wygranej przez Messiego pucharu Mistrzostw Świata - Dokonał tego.

Również argumentowałeś swoją wypowiedź, że w reprezentacji ma 0 bramek i 0 asyst w meczach finałowych - Proszę, 2 gole w finale MŚ (plus bramka w każdym meczu na turnieju oprócz Polski). Można powiedzieć, że rozegrał turniej na poziomie Maradony w 1986 czy Pele w 1970 roku.

W klasyfikacji strzelców w historii MŚ podgonił i jest czwarty w historii. W asystach drugi. Jeśli chodzi o argentyńskich piłkarzy to w bramkach na MŚ również jest już pierwszy i w asystach również (ex aeuqo z Maradoną). Dwukrotnie zostawał najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Świata (2014, 2022).

Chciałbym poznać Twoje zdanie w tej sprawie (choć myślę, że nie tylko ja, dlatego piszę to publicznie). Mam nadzieję, że jeśli masz jakieś argumenty, to nie będą one typu: "No, ale królem strzelców nie został", albo "Wstyd, żeby południowoamerykański piłkarz nie zdobył najważniejszego klubowego trofeum na tym kontynencie, czyli Copa Libertadores" ^ ^.

200

Bo wytrzeźwiała.

184

"Mam znajomego, który mieszka pod Czarnobylem. Oglądał serial. Powiedział, że naliczył 9 nieścisłości historycznych na palcach jednej ręki."

Bang.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?