O sobie

  • Zainteresowania https://dannystats.createaforum.com/ - Moja strona ze statystykami
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool FC
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4250
  • Liczba komentarzy 25628
  • Polecenia 186352

Komentarze

13

@Marucccio Mocne słowa, jak na dwudniowe konto.

2

@mekston No ja dlatego nie ufam żadnej gazecie i żadnemu dziennikarzowi. Oficjalnie, jak klub da oficjalkę. Wakacje, więc do przewidzenia, że będą różne bajki.

1

@mekston
"Tutaj każdy zawsze przed wstawieniem czegoś zrobi odpowiednia analizę, sprawdzi wszystko a dopiero potem wstawi informacje i mozemy cieszyc sie rzetelnymi i pewnymi informacjami. Rambla to oznacza pewien standard."

Gdzie wady? :]

Ostatnimi czasy, jak napisałem, że jakaś wypowiedź była fejkiem, to faktycznie nim była. Tutaj nie napisałem, że na pewno tak jest. Napisałem, że może, bo ciężko uwierzyć, że Flick liczy na Romeu :]

8

@Pawel13sz Albo po prostu fejk :]

0

@KibicBarcy84 Odkładając na bok czy Lewandowski gra dobrze czy niedobrze czy stary czy niestary, to jak chcesz pozbyć się zawodnika, który ma ważny kontrakt i sam nie chce odchodzić? :=]

To nie Football Manager, kochaniunki.

Zobacz wszystkie

265

Z tym kumplem to coś na poważnie? Czy wakacyjna przygoda tylko?

223

Erik ten Hag (trener Ajaksu): „Sergio Ramos nie docenił nas, świadomie się wykartkował i chciał oszczędzać siły na następną fazę. My daliśmy mu możliwość oszczędzania tych sił aż do następnego sezonu”

211

Drogi @masq. Chciałbym wywołać Cię to tablicy i spróbować wejść z Tobą w merytoryczną dyskusję. Trochę pociągnąć Cię za język. Wiesz, że obrażać Cię nie będę, więc chyba jest to możliwe (ha tfu).

Na pewno pamiętasz dyskusję przed Mundialem w której to podałeś kryteria na zostanie "Goatem" według Ciebie. Jak sam finalnie przyznałeś zagoniłeś się pod ścianę i nie byłeś w stanie stwierdzić, jaki piłkarz dla Ciebie nim jest, ale na pewno nie był to Messi.

Czy po tym Mundialu zmieniłeś zdanie?

Głównymi argumentami z Twojej strony był brak wygranej przez Messiego pucharu Mistrzostw Świata - Dokonał tego.

Również argumentowałeś swoją wypowiedź, że w reprezentacji ma 0 bramek i 0 asyst w meczach finałowych - Proszę, 2 gole w finale MŚ (plus bramka w każdym meczu na turnieju oprócz Polski). Można powiedzieć, że rozegrał turniej na poziomie Maradony w 1986 czy Pele w 1970 roku.

W klasyfikacji strzelców w historii MŚ podgonił i jest czwarty w historii. W asystach drugi. Jeśli chodzi o argentyńskich piłkarzy to w bramkach na MŚ również jest już pierwszy i w asystach również (ex aeuqo z Maradoną). Dwukrotnie zostawał najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Świata (2014, 2022).

Chciałbym poznać Twoje zdanie w tej sprawie (choć myślę, że nie tylko ja, dlatego piszę to publicznie). Mam nadzieję, że jeśli masz jakieś argumenty, to nie będą one typu: "No, ale królem strzelców nie został", albo "Wstyd, żeby południowoamerykański piłkarz nie zdobył najważniejszego klubowego trofeum na tym kontynencie, czyli Copa Libertadores" ^ ^.

200

Bo wytrzeźwiała.

184

"Mam znajomego, który mieszka pod Czarnobylem. Oglądał serial. Powiedział, że naliczył 9 nieścisłości historycznych na palcach jednej ręki."

Bang.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?