Danielm22
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bitter
A to Barcelony nie będzie w tym finale?
0
Madritas wiem że robi więcej lo...Bo MESSI wogóle nie robi nikomu l...
0
Pomarzyć piękna rzecz ;)
0
dzięki za tego gola
0
Ma może ktoś linka do meczu???
0
Widamo jak przegrali to dopiero się przyczepia że nie powinno być Barcy w finale
0
kocham Cię BARCELONO (jako klub)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Xavi wrzucał do Messiego
0
VeB!!!!!!!!!!!!!
0
VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mój ulubiony piłkarz ;P(Ma racje wygramy ligę mistrzów!!!)
0
Musicie usunąć spacje w wyrazie users!!!!!!!!w linku podanym prze Decoo
0
ładny puchar ;P
0
CHiN_ManUtd-twoje życzenia co do przegranej się nie spełnią!!;P
0
Valdes-Toure,Puyol,Pique,Sylvinho-Xavi,Keita,Iniesta- Messi,Eto'o.Henry to mój skład
0
zróbmy jakąś któtką droge i pójdziem z buta do rzymu w końcu tam prowadzą wszystkie drogi ;p
0
Mistrzów*
0
Ciekawe jak mu wyjdą te z La Lliga i Ligi Miwstrzów?;P
0
EloElo320 nie zazdrość że BARCELONA wygrała a real i tak nie wygra bo jest cienki a manu przegra finał
0
puciu weż sam sobie dawaj datki wystarczy że się tylko wylogujesz i na inną przeglądarke i dajesz sobie datki ;P
0
No to chłopaki zbieramy ekipe i jedziem się lać z Kibicem_Z_Madrytu!!!!!!;P ;D
0
Puyol nie może odejść!!!!!!!Jest dla nich za dobry ;P
0
obok Puyola najlepszy obrońca swiata.
0
Trzeba wierzyć do końca!!!!!!!!!!!!!;D
0
Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mamy finał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Henry zszedł bo go kolano boli
0
I żeby zagrał na swoim wysokim poziomie.
0
Ja też ;)
0
Valdes-Alves,pique,puyol,abidal-yaya,xavi,keita-messi,eto'o,iniesta
2-1 Dla nas