17 marca 2010, 16:12
0
Bitter A to Barcelony nie będzie w tym finale?
12 lutego 2010, 19:12
Madritas wiem że robi więcej lo...Bo MESSI wogóle nie robi nikomu l...
10 lutego 2010, 13:06
Pomarzyć piękna rzecz ;)
30 stycznia 2010, 22:01
dzięki za tego gola
30 maja 2009, 20:04
Ma może ktoś linka do meczu???
27 kwietnia 2009, 20:13
Swidrinho Legia gra ładnie!!!
27 maja 2009, 22:55
kocham Cię BARCELONO (jako klub)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 kwietnia 2009, 20:14
I ją zobaczą!!!:)
2 maja 2009, 10:52
I żeby zagrał na swoim wysokim poziomie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Bitter
A to Barcelony nie będzie w tym finale?
0
Madritas wiem że robi więcej lo...Bo MESSI wogóle nie robi nikomu l...
0
Pomarzyć piękna rzecz ;)
0
dzięki za tego gola
0
Ma może ktoś linka do meczu???
0
Swidrinho Legia gra ładnie!!!
0
kocham Cię BARCELONO (jako klub)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
I ją zobaczą!!!:)
0
Ma może ktoś linka do meczu???
0
I żeby zagrał na swoim wysokim poziomie.