DaFiT
Dołączył/a: styczeń 2014
Białystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chciałbym Real M. :D
2
Mówisz i masz :D
4
Tez mi się marzy Polak w Barcelonie, ach
2
Meeeesssiiiii, Messssiiiiiii, Meeeesssiiiiiii! Król!
0
AAAAAAAAAAAAAAAAAA, czemu nie chce wpaść?!?!?!... :D
0
https://meczelive.tv/
0
Z przebiegu meczu nie bo było słabo, ale z wyniku owszem
0
Halo, Ci co zakończyli mecz w pierwszej połowie, gdzie jesteście? :)
9
"4-4 Messi robisz co chcesz i Suarez z przodu" haha :D
0
Haha! :D No i gitaaaraaaa :D jeszcze Cou n 2:1 i będzie git :D
0
Wiara czyni cuda czyli Fc Barcelona, lecimy z comebackiem! ^^
0
Chłopie, wez tak nie panikuj...
0
Messi zaraz się zdenerwuje to i on 4 strzeli :D
0
Czy tylko ja płaczę jak to widzę?
0
Czy tylko ja płaczę jak widzę Xavi'ego? :(
1
Te końcowe 5 min to jakaś masakra.. :D zawału dostanę zaraz..
4
O skurwe*yn! :D
2
I że to niby niewypał transferowy? Bitch please... Brawo!
0
Komentarz usunięty