2

Chciałbym Real M. :D

2

Mówisz i masz :D

4

Tez mi się marzy Polak w Barcelonie, ach

2

Meeeesssiiiii, Messssiiiiiii, Meeeesssiiiiiii! Król!

0

AAAAAAAAAAAAAAAAAA, czemu nie chce wpaść?!?!?!... :D

0

0

Z przebiegu meczu nie bo było słabo, ale z wyniku owszem

0

Halo, Ci co zakończyli mecz w pierwszej połowie, gdzie jesteście? :)

9

"4-4 Messi robisz co chcesz i Suarez z przodu" haha :D

0

Haha! :D No i gitaaaraaaa :D jeszcze Cou n 2:1 i będzie git :D

0

Wiara czyni cuda czyli Fc Barcelona, lecimy z comebackiem! ^^

0

Chłopie, wez tak nie panikuj...

0

Messi zaraz się zdenerwuje to i on 4 strzeli :D

0

Czy tylko ja płaczę jak to widzę?

0

Czy tylko ja płaczę jak widzę Xavi'ego? :(

1

Te końcowe 5 min to jakaś masakra.. :D zawału dostanę zaraz..

4

O skurwe*yn! :D

2

I że to niby niewypał transferowy? Bitch please... Brawo!

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?