13 grudnia 2018, 16:26
2
Chciałbym Real M. :D
18 września 2018, 21:01
Mówisz i masz :D
8 września 2018, 21:30
4
Tez mi się marzy Polak w Barcelonie, ach
19 sierpnia 2018, 00:07
Meeeesssiiiii, Messssiiiiiii, Meeeesssiiiiiii! Król!
18 sierpnia 2018, 23:40
0
AAAAAAAAAAAAAAAAAA, czemu nie chce wpaść?!?!?!... :D
24 lutego 2018, 21:30
9
"4-4 Messi robisz co chcesz i Suarez z przodu" haha :D
9 maja 2015, 19:43
O skurwe*yn! :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
2
Chciałbym Real M. :D
2
Mówisz i masz :D
4
Tez mi się marzy Polak w Barcelonie, ach
2
Meeeesssiiiii, Messssiiiiiii, Meeeesssiiiiiii! Król!
0
AAAAAAAAAAAAAAAAAA, czemu nie chce wpaść?!?!?!... :D
9
"4-4 Messi robisz co chcesz i Suarez z przodu" haha :D
4
Tez mi się marzy Polak w Barcelonie, ach
4
O skurwe*yn! :D
2
Mówisz i masz :D
2
Meeeesssiiiii, Messssiiiiiii, Meeeesssiiiiiii! Król!