Cysi@
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nooo, trzymam za niego kciuki :)
tak nie w temacie: Diego Lopez w Realu ;o ;)
0
Mam głęboką nadzieję, że w 2013 roku będzie tylko lepiej! ;)
0
te prostopadłe podania to im coś nie wychodzą dziś..
0
cieszę się, że wrócił do swojej dawnej formy ! :)
liczę na niego, w końcu ktoś odciąży Messiego ;)
0
Jakbym widziała Leo :d
lob nad bramkarzem ;)
0
Albie ciężko będzie wywalczyć grę w pierwszym składzie ;)
Adriano w wyśmienitej formie jest :)
0
Robertinho też niczego sobie ;)) pozdrawiam ;D
0
miło go zobaczyć :)
0
przykro mi z powodu Ibiego..na prawdę jest genialny !
echhh.. mam nadzieję, że Tito wie co robi :)
0
jak dla mnie, to obydwoje powinni mieć tą karę.. a nie odwołują nagle..
0
poradzi sobie ;)
ważne żeby choroba nie wróciła, o ile to mozliwe..
powodzenia Tito !
0
do tego genialny Adriano..
ciężki orzech do zgryzienia będzie miał Tito... :)
0
Afellay po tym co pokazuje po kontuzji ?
Alves? to są jakieś kpiny..
0
Messi co za brama :o
no magik magik !
0
Messiemu asystowali Di Maria i Higuain ;) haha
0
poza tematem ;)
Messi wlasnie strzelil dwie bramki dla Argentyny w ciągu 3 minut ;)
0
co tu dzisiaj oglądać..
mecz Niemcy-Portugalia o 20.45
a o 21 Argentyna i Brazylia :/
tez nie mieli kiedy zrobić tego towarzyskiego :)
0
12 styczeń to czwartek, więc chyba się pomyliliście :)
0
co jest z tym logowaniem ?
nie mogę się zalogować normalnie, tylko przez facebooka :/
0
Od dawna wiadomo, kto dostanie złotą piłkę, ale dziś ten mały 'WIELKI' człowiek to udowodnił, że to on jest najlepszy na świecie !
Visca el Barca
0
Neymar jest słodki :))
0
biedny Villa.. :(
oby szybko wyzdrowiał !
0
kiedy będą oceny zawodników ?: )
0
mam takie pytanie,czemu Barca gra dziś a real dopiero 3.12 ? :>
0
marcin1899
dziękuję za wyjaśnienie :)
jak znajdziesz to daj znac :p
0
mógłby mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi z tym karnym ? może jakiś link na YT? :)
0
Xavi6:)
wejdź sobie na livesports.pl
i tam masz wyniki i kto strzelił :)
0
dajcie link ; )
0
fryteusz
dzięki, ale jak to zrobić ;p
0
dajcie dobry link, gdzie nie tnie
z góry dziękuję ;)