25 stycznia 2013, 22:14
0
nooo, trzymam za niego kciuki :) tak nie w temacie: Diego Lopez w Realu ;o ;)
30 grudnia 2012, 11:09
Mam głęboką nadzieję, że w 2013 roku będzie tylko lepiej! ;)
28 listopada 2012, 22:52
te prostopadłe podania to im coś nie wychodzą dziś..
4 listopada 2012, 12:40
cieszę się, że wrócił do swojej dawnej formy ! :) liczę na niego, w końcu ktoś odciąży Messiego ;)
13 października 2012, 09:25
Jakbym widziała Leo :d lob nad bramkarzem ;)
11 września 2012, 19:15
Robertinho też niczego sobie ;)) pozdrawiam ;D
10 września 2011, 19:35
dajcie link ; )
22 sierpnia 2011, 21:42
Lionel Mesi ... proszę http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=35
16 września 2012, 11:44
Albie ciężko będzie wywalczyć grę w pierwszym składzie ;) Adriano w wyśmienitej formie jest :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
nooo, trzymam za niego kciuki :)
tak nie w temacie: Diego Lopez w Realu ;o ;)
0
Mam głęboką nadzieję, że w 2013 roku będzie tylko lepiej! ;)
0
te prostopadłe podania to im coś nie wychodzą dziś..
0
cieszę się, że wrócił do swojej dawnej formy ! :)
liczę na niego, w końcu ktoś odciąży Messiego ;)
0
Jakbym widziała Leo :d
lob nad bramkarzem ;)
0
Robertinho też niczego sobie ;)) pozdrawiam ;D
0
dajcie link ; )
0
nooo, trzymam za niego kciuki :)
tak nie w temacie: Diego Lopez w Realu ;o ;)
0
Lionel Mesi ...
proszę
http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=35
0
Albie ciężko będzie wywalczyć grę w pierwszym składzie ;)
Adriano w wyśmienitej formie jest :)