Culer9002
Dołączył/a: kwiecień 2023
#TerStegenOut
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 ja mówię o Vegecie ale ok
0
@FcPortoFan1999 człowiek już nie dziecko, a nadal się denerwuje meczami. Piłka to NIE tylko sport.
12
Ale wy jesteście żałośni. Zagrali dobrze, nie ma wstydu, ale od razu oczywiście komentarze do domu, frajerzy, mecz o honor i tak dalej.
0
No i ch no i cześć
1
@Rust_Cohle nie masz litości
0
Ale oni pudłują.
2
Ktoś z rezerwowych chyba kontuzja xd
0
O boziu święty....
0
@Emhyr kibice Barcy i Realu się nienawidzą, a ich piłkarze się kochają nawzajem.
0
Ale bliziutko wyrównania
0
@JohnnyBarca był.
1
@joloskyy Bayern 12/13
Live 18/19
0
@VegetaPolska na Esporcie to normalne
0
@joloskyy też mi przyszedł do głowy, ale co ciekawe ma on 2 LM więc w klubach aż tak tragiczny nie jest
1
@Arden Klose, tyle że ostatnie zdanie się nie zgadza
0
Szybko poszło heh
3
@Who_you_mam @FabianekMrozek znasz?
0
Nie ma bramki. No cóż...
0
I się zaczyna comeback
1
Ale wylew xdddd
5
@krefi10 tak, Polska gniecie jutro Holandię
1
2,5 meczu, 13 goli. Pięknie się ten turniej zaczyna.
0
@PatrychoO no musiał
2
Laminek asysta i Carvajal gol!
0
@PaPo lepszy niż 2021
0
Budimir co zmarnował
1
Ten mecz się rozkręca coraz bardziej.
2
Już 2:0, pięknie La Furia Roja!!!!
0
@Herato jak tam? :D
1
Morata i España 1:0!