Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Małysz pozbył się Stoeckla xD.
@MesQueUnClub96 @VegetaPolska
1
Koniec sezonu dla Havertza.
1
@MesQueUnClub96 Zgadza się Lewis gra na prawej obronie.
1
Araujo nie złamał linii xD.
2
Presezon tym razem w Azji.
9
Fati kolejny raz pominięty.
2
Podczas meczu PSG vs Monaco zostanie ogłoszone przedłużenie kontraktu z Enrique do 2027.
7
Hayboeck ogłosił zakończenie kariery.
@MesQueUnClub96 @VegetaPolska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ta sama historia co ostatnio to Casado byl faulowany a nie odwrotnie.
0
Słuszna decyzja decyzja sędziego o braku faulu Casado.
0
Pierwszy raz przed meczem ligowym bez deklaracji, że Inaki w bramce.
4
Flick kolejny raz o lenistwie Fatiego.
5
Fati ponownie nie znalazł się w kadrze meczowej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Agent Araujo zataił przed nim szczegóły oferty przedłużenia kontraktu. Gdy ostatnio przedłużał też miała miejsce taka sytuacja.
0
Po interwencji Tuska i Nitrasa kadra ma zostać jednak na Narodwym
0
Wąsek, Wolny, Kubacki, Zniszczoł pewniakami na Zakopane. Po dzisiejszych MP najpewniej jako 5 w kadrze znajdzie się Stoch.
0
Rashford możliwym transferem na skrzydło.
0
Juventus jedynym klubem do którego Araujo może obecnie odejść.
1
Fati oficjalnie blisko odejścia.
2
@Stinger_ Szkoda właśnie że oprócz wiatru u niego musi jeszcze zagrać głowa bo chyba najlepiej z Polaków obecnie potrafi wykorzystać takie warunki.
1
Nagranie z skoku Zniszczoła. Widać że miał lufę pod narty więc w kwalifikacjach może znowu być klasycznie 20 metrów bliżej.
4
Weszło podało celowo fake info na temat nowego trenera Radomiaka by skompromitować ich byłego dziennikarza, który kradnie im materiały xD .
0
Kubacki zostaje.
0
Zniszczoł przyznał że pierwszy raz miał ten kombinezon i od razu DSQ.
0
Oficjalnie Conceicao nowym trenerem Milanu.
0
Kubacki zostanie raczej do końca turnieju.
0
@MesQueUnClub96 Za to kalendarzowo się zgadza bo TCS najczęściej był po 4 weekendach a akurat Engelberg jest 5 xD
1
Christensen nie jest w planach klubu na 2025 rok i odejdzie w styczniu lub latem.