Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też bym chciał . Na dziś na złotego balona najbardziej zasługuje Pedri i Raphinia a z innych zespołów Salah, z tym że on już nie gra w LM. Lewy gdyby utrzymał dyspozycje z jesieni byłby murowanym faworytem . Ale zobaczymy na koniec sezonu
0
Fajnie ale co z jego rejestracją w drużynie ?
1
@Mitch_Atleta Chevalier - nie jest zbyt wysoki . Bramkarz musi być wysoki , wtedy ma zasięg . Czasy niewysokich w bramce chyba minęły
0
Nie musimy wierzyć we wszystko co piszą… moim zdaniem MAT w tym sezonie nie zagra a w przyszłym będą MAT i TEK oraz ktoś młody
7
Normalnie żarłacz biały … tyle że dmuchany
3
Marc wypada na 2 miesiące a Griezman nawet żółtej nie dostał , choć tam były 3 faule w jednej akcji . Taki sędzia . Taka liga. La Liga
1
Jedna uwaga : Atletico pod koniec padło fizycznie , 75 min dawali radę ale na szczęście do końca meczu nie wytrzymali . Byłem pełen zawodu oglądając grę Lewego ale po raz kolejny pokazał, że gracza rozliczamy po zakończonym meczu.
0
Oby Lewy wrócił do strzelania . Ale takie myślenie po ostatnich meczach to niepoprawny optymizm .
2
Robert ale my widzimy. Mało biegasz , jesteś wolny , piłka ci odskakuje od nogi …. Nie da się na to patrzeć . Oglądam wyczyny Lewandowskiego od 2009 roku , widziałem ponad 90% jego meczy , tak słabo jak w 2025 to grał tylko 1 sezon w BVB
0
Ponoc Lewandowski jest skrajnie wymęczony ale na reprezentację jedzie zamiast dochodzić do siebie . Tli się we mnie nadzieja że jeszcze zabłyśnie w tym sezonie ale muszę przyznać że po meczu z Benficà ręce mi już opadły . Stracił timing, czucie piłki , szybkość . O ten ułamek sekundy jest za wolny . Do piłki Yamaha nawet nie ruszył , kilka lat temu takie zagrania atakował w ciemno i były bramki…
11
Matkę oszukasz , ojca oszukasz a peselu nie oszukasz . Lewandowski jest zbyt wolny , obawiam się że to już równia pochyła
0
Salah by się przydał , Yamal , Lewandowski na razie dają radę ale na dłuższą metę przydałby się ktoś jeszcze . Torres może odejść po tym sezonie no bo ile facet może siedzieć na ławce w jego wieku . Ale wymagania finansowe Salaha mogą być zbyt wysokie
2
Jak Raphinia uwierzy że może dostać ZP to już kompletnie przestanie podawać . Będzie strzelał nawet z 50 metrów
6
Niezręczna data pogrzebu . Ale być może nie było innej możliwości . Tego nie wiemy
0
@Arekvip gdyby Lewy miał czekać na jakiś sukces repry to będzie grał aż do śmierci . Obawiam się że będzie grał coraz gorzej i wielu ludzi zapamięta jego bardzo słabe mecze na koniec . W tym wieku nie można ciągnąć dwóch srok za ogon
1
O , najlepszy sędzia aktualnie . Za 2 dni weryfikacja
9
Lewandowski już dawno powinien zrezygnować z reprezentacji , choćby tak jak zrobił to kiedyś Philip Lahm. W wieku trzydziestu kilku lat Lewy powinien odpoczywać w przerwach na kadrę.
3
Bardzo proszę o przetłumaczenie Penalti para el Real Madrid
15
Jeszcze kilka takich występów i jakaś inna mocna drużyna może wejść do gry skoro pojawiły się plotki że psg gotów rozmawiać z Inakim . Ps wczoraj na twarzy Wojtka uśmiech , żadnych nerwowych ruchów . Obrońcy wtedy też lepiej grają. M.in. tego nie miał Penia
6
@Lewangoooolsky to był słaby mecz Pedriego . Mnóstwo strat . Szczęsny a potem długo długo nikt . W zasadzie Ronald jako gracz nr 2
0
Smutne jest to, że jeden z najgorszych sędziów wszechczasów urósł do roli eksperta …. Chciałbym napisać że w Polsce mamy chociaż sędziów lepszych ale ostatnio Szymek pokazał że jest na poziomie Lahoza
0
@Radko1976 liczą się zwycięstwa ! By wygrywać każdy klub potrzebuje doświadczenia piłkarzy . Młodzi jak najbardziej ale sami 20 latkowie nic nie wygrają . Kto dziś w Barcie strzeli tak jak Ney na wideo ??? Dziś nie ani jednego zawodnika który dobrze wykonuje rzuty wolne
39
Wielu zacznie go doceniać gdy przestanie grać . Owszem nie jest w hiper formie, ale liczby to liczby . Dziś 2 genialne podania i bramka ….
17
Myślę że Flick chętnie by zobaczył na ławce kogoś kto zrobi wiatr na lewej stronie . Za niewielką pensję i pod warunkiem że w dobrej formie to byłoby wzmocnienie składu
0
@KibicBarcy84 fakty takie na dziś : Lewy 20 bramek plus mecz dziś a MB -17
1
@Rarenzio masz rację! Udowodnił to zwłaszcza w meczu z RM
1
@arfer a jakbyś chciał sprzedać Lewego ? Jeśli Lewy chciałby odejść po tym sezonie to odejdzie za darmo
1
Ile jest naprawdę warty Ferran dowiedzielibyśmy gdyby Lewy złapał kontuzję ( odpukać ). Kilka meczy pod rząd od deski do deski i byłoby jasne czy jest w stanie unieść cały mecz. Dla mnie wielką nadzieją jest Pau Victor
6
Kounde nie ma zmiennika na teraz , chyba jest dość mocno zmęczony , w ostatnim meczu dwa grube błędy . Szkoda że Flick nie pomyśli żeby tam wystawić Ronalda , choćby po to by Kounde odpoczął. Inny typ gracza ale jak wiemy z historii Ronald na prawej obronie dawał radę .