0

Ja też bym chciał . Na dziś na złotego balona najbardziej zasługuje Pedri i Raphinia a z innych zespołów Salah, z tym że on już nie gra w LM. Lewy gdyby utrzymał dyspozycje z jesieni byłby murowanym faworytem . Ale zobaczymy na koniec sezonu

0

Fajnie ale co z jego rejestracją w drużynie ?

1

@Mitch_Atleta Chevalier - nie jest zbyt wysoki . Bramkarz musi być wysoki , wtedy ma zasięg . Czasy niewysokich w bramce chyba minęły

0

Nie musimy wierzyć we wszystko co piszą… moim zdaniem MAT w tym sezonie nie zagra a w przyszłym będą MAT i TEK oraz ktoś młody

7

Normalnie żarłacz biały … tyle że dmuchany

3

Marc wypada na 2 miesiące a Griezman nawet żółtej nie dostał , choć tam były 3 faule w jednej akcji . Taki sędzia . Taka liga. La Liga

1

Jedna uwaga : Atletico pod koniec padło fizycznie , 75 min dawali radę ale na szczęście do końca meczu nie wytrzymali . Byłem pełen zawodu oglądając grę Lewego ale po raz kolejny pokazał, że gracza rozliczamy po zakończonym meczu.

0

Oby Lewy wrócił do strzelania . Ale takie myślenie po ostatnich meczach to niepoprawny optymizm .

2

Robert ale my widzimy. Mało biegasz , jesteś wolny , piłka ci odskakuje od nogi …. Nie da się na to patrzeć . Oglądam wyczyny Lewandowskiego od 2009 roku , widziałem ponad 90% jego meczy , tak słabo jak w 2025 to grał tylko 1 sezon w BVB

0

Ponoc Lewandowski jest skrajnie wymęczony ale na reprezentację jedzie zamiast dochodzić do siebie . Tli się we mnie nadzieja że jeszcze zabłyśnie w tym sezonie ale muszę przyznać że po meczu z Benficà ręce mi już opadły . Stracił timing, czucie piłki , szybkość . O ten ułamek sekundy jest za wolny . Do piłki Yamaha nawet nie ruszył , kilka lat temu takie zagrania atakował w ciemno i były bramki…

11

Matkę oszukasz , ojca oszukasz a peselu nie oszukasz . Lewandowski jest zbyt wolny , obawiam się że to już równia pochyła

0

Salah by się przydał , Yamal , Lewandowski na razie dają radę ale na dłuższą metę przydałby się ktoś jeszcze . Torres może odejść po tym sezonie no bo ile facet może siedzieć na ławce w jego wieku . Ale wymagania finansowe Salaha mogą być zbyt wysokie

2

Jak Raphinia uwierzy że może dostać ZP to już kompletnie przestanie podawać . Będzie strzelał nawet z 50 metrów

6

Niezręczna data pogrzebu . Ale być może nie było innej możliwości . Tego nie wiemy

0

@Arekvip gdyby Lewy miał czekać na jakiś sukces repry to będzie grał aż do śmierci . Obawiam się że będzie grał coraz gorzej i wielu ludzi zapamięta jego bardzo słabe mecze na koniec . W tym wieku nie można ciągnąć dwóch srok za ogon

1

O , najlepszy sędzia aktualnie . Za 2 dni weryfikacja

9

Lewandowski już dawno powinien zrezygnować z reprezentacji , choćby tak jak zrobił to kiedyś Philip Lahm. W wieku trzydziestu kilku lat Lewy powinien odpoczywać w przerwach na kadrę.

3

Bardzo proszę o przetłumaczenie Penalti para el Real Madrid

15

Jeszcze kilka takich występów i jakaś inna mocna drużyna może wejść do gry skoro pojawiły się plotki że psg gotów rozmawiać z Inakim . Ps wczoraj na twarzy Wojtka uśmiech , żadnych nerwowych ruchów . Obrońcy wtedy też lepiej grają. M.in. tego nie miał Penia

6

@Lewangoooolsky to był słaby mecz Pedriego . Mnóstwo strat . Szczęsny a potem długo długo nikt . W zasadzie Ronald jako gracz nr 2

0

Smutne jest to, że jeden z najgorszych sędziów wszechczasów urósł do roli eksperta …. Chciałbym napisać że w Polsce mamy chociaż sędziów lepszych ale ostatnio Szymek pokazał że jest na poziomie Lahoza

0

@Radko1976 liczą się zwycięstwa ! By wygrywać każdy klub potrzebuje doświadczenia piłkarzy . Młodzi jak najbardziej ale sami 20 latkowie nic nie wygrają . Kto dziś w Barcie strzeli tak jak Ney na wideo ??? Dziś nie ani jednego zawodnika który dobrze wykonuje rzuty wolne

39

Wielu zacznie go doceniać gdy przestanie grać . Owszem nie jest w hiper formie, ale liczby to liczby . Dziś 2 genialne podania i bramka ….

17

Myślę że Flick chętnie by zobaczył na ławce kogoś kto zrobi wiatr na lewej stronie . Za niewielką pensję i pod warunkiem że w dobrej formie to byłoby wzmocnienie składu

0

@KibicBarcy84 fakty takie na dziś : Lewy 20 bramek plus mecz dziś a MB -17

1

@Rarenzio masz rację! Udowodnił to zwłaszcza w meczu z RM

1

@arfer a jakbyś chciał sprzedać Lewego ? Jeśli Lewy chciałby odejść po tym sezonie to odejdzie za darmo

1

Ile jest naprawdę warty Ferran dowiedzielibyśmy gdyby Lewy złapał kontuzję ( odpukać ). Kilka meczy pod rząd od deski do deski i byłoby jasne czy jest w stanie unieść cały mecz. Dla mnie wielką nadzieją jest Pau Victor

6

Kounde nie ma zmiennika na teraz , chyba jest dość mocno zmęczony , w ostatnim meczu dwa grube błędy . Szkoda że Flick nie pomyśli żeby tam wystawić Ronalda , choćby po to by Kounde odpoczął. Inny typ gracza ale jak wiemy z historii Ronald na prawej obronie dawał radę .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?