O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Sport, Ksiazki
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool FC
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 58
  • Polecenia 249

Komentarze

2

@lukasz9197 sportowo się osłabiamy i to bardzo. A taki przeciętniak Roberto zostaje. Odmłodzenie kadry też fantastyczne - Pjanic za Arthura. Szkodnik Bartek, jeszcze naszkodzi, niestety.

0

@Ramek a ja chcę by mi jeszcze dopłacili

0

@Barcaa12 Villa jak odchodził to był po kontuzjach i wiele już nie miał do zaoferowania. Luis co sezon gwarantuje sporo bramek. Co sezon jest w ścisłej czołówce strzelców, asyst też sporo zalicza. A my co? Oddajemy go za darmo? Nie, nie, nie! To nie w naszym stylu, my dopłacimy chłopakowi do kontraktu. Cóż za wspaniała taktyka. Cudownie przemyślany ruch, naszego wspaniałego zarządu. Konkurencja większa w lidze będzie, idealnie.

4

Ja pier***e, ku*%$a mać! Poważnie? Do ligowego rywala? Płacić mu pół pensji? Takiego strzelca? K%*#a ja pie&%$le!!!

30

Smutno mi, tak zwyczajnie smutno. Jest miejsce dla Pjanica, Roberto, Busiego, a dla tego młodego chłopaka z sercem do gry, z techniką i z wizją - dla niego nie ma, przykro mi.

Zobacz wszystkie

38

I tego sobie i nam wszystkim życzę. Każde słowo tego Pana, jakby z mego serca płynęło.

30

Smutno mi, tak zwyczajnie smutno. Jest miejsce dla Pjanica, Roberto, Busiego, a dla tego młodego chłopaka z sercem do gry, z techniką i z wizją - dla niego nie ma, przykro mi.

27

„Prezydent uważa, że proces wyborczy zaszkodziłby teraz klubowi” - poważnie? Nic nie zaszkodzi bardziej temu klubowi, niż kolejne miesiące z tym prezydentem. Krętacz!

12

Pozbycie się Rakitica, Vidala i Suareza za w sumie 1,5 mln, to kryminał. I tylko nie piszcie, że wysokie pensje, bo już nie mogę na to patrzeć. Masakra co tam się odwala w tym klubie.

A co do pensji to, jakoś Pjanica wzięli z taką pensją, że za rok pewnie znowu za free odejdzie, chociaż pewnie będzie jeszcze trzeba dopłacić.

Nie da się spokojnie tego wszystkiego przegryźć.

12

Niech ten nudziarz już wraca do Bilbao, a i zabierze ze sobą Barteczka.