Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Anonymus0608 Nie no, nie róbmy odrazu z Xaviego Ten Haga, że ten wchodzi na trening i już wie, że ten i ten się nie nadaję. Xavi dopiero raczki w poważnej piłce. A propos tego Barbera to zastanawia mnie czy Xavi w ogóle spogląda na Barce B, bo nie uwierze, że nie ma tam żadnego sensownego grajka, który mógłby dostać minuty. Zobaczymy czy sięgnie po jakiegoś zawodnika z La Masii.
Btw. Ferran czy Fati w ostatnich meczach dostają max 15 minut to jak młodzik ma dostawać minuty.
Nie zapominajmy, że w piłce ogromną rolę gra zaufanie od trenera (patrz Dembele).
Xavi ma jeszcze połowę sezonu, zobaczymy jak będzie dalej, a przy ewentualnej (tfu!) porażce w LE rotację aż tak wielkie nie będą musiałbyć to obaj powinni po 45 minut w meczu chociaż dostać.
Obyśmy tu kiedyś wrócili, gdy Torre lub Alarcon będą smigać w pierszym składzie.
Pozdrawiam i życzę miłej nocy.
0
@Anonymus0608 Dla mnie to nie dziwne, że ludzie chcą zobaczyć Torre czy Alarcona na boisku. Są powołani kosztem grania w Barcy B, a nie grają? To jaki to ma sens.
Najpierw trzeba dać chłopakom szanse, a nie powiesz mi, że kilka meczy po 20 minut w LL to coś niewykonalnego.
Nie mówiąc o tym, że Pedri czy Dembele wypadli przez nadmiernę granie, chociaż ciężko dać młodym minuty, gdy my lewo co wygrywamy 1:0 lub 2:1.
Dla mnie bardzo słabe zachowanie Xaviego.
0
@Anonymus0608 To szkoda, bo masz dobre oko. A co powiesz o Yamalu, bo widzę, że tu mamy eksperta.
0
@Anonymus0608 Czyli jak wejde w twój profil to znajdę coś o Gavim lub Fatim? Jeżeli tak to zwracam honor.
To po co go powołuje jak jest za słaby? Żeby potem powiedzieć - no przecież Alarcon siedzi na ławce?
2
@Anonymus0608 A ty ich widziałeś na boisku?
2
@don'T.R.I.P.e Ale nikt nie mówi, że Torre to nowy Pedri czy Gavi. Chłop ostatnio zagrał 45 minut z Cuenta, a wcześniej z Intercity. To po co on jest w tym zespole?
Alarcon zagrał 7 minut i w tym czasie opuścił dużo meczy Barcy B.
0
Nasi się chyba bardziej zmęczyli lataniem za piłką niż jakby grali pozycyjnie.
0
Alarcon proszę strzel, bo inaczej się zobaczymy kolejny raz za 7 spotkań.
0
Czemu my w ogóle oddaliśmy im piłkę?
0
Rapha i jego woleje hahaha
1
@Tomek_TF Ale Raphinia czy Ferran na LS to kozak pomysł.
0
I Raphinia gdzie Ferran gra na prawej... japie...
1
@Firestone Bez przesady. Morales z Levante to aktualnego Fatiego wciąga nosem.
2
Dawać Alarcona bo nie wytrzymie.
0
Już były podobne akcje i nie gwizdali faulu. Dobra nasza ciągle są szanse na szybkie zmiany.
0
@Bartula A co on k**wa Rock Lee?
0
@kuz Christensen nie grał z United to niech mecz dogra, a tak widzę zmiany:
Kounde schodzi za Torre, a Roberto idzie na prawą. Lewy schodzi za Alarcona, a Alba wchodzi za Balde.
1
@verdant I nadaje się tylko na średniaków. Jak przychodzi mocny rywal to Xavi woli postawić na Alonso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Compadre Robertinho - 100 milionów.
2
I teraz po 60 minucie -Torre, Alba i Alarcon :P
D
0
Lewy już nawet na dobijaka się nie nadaję... ahh
0
Ferran! Lepszy Raphinia.
0
Aż dziwne, że Xavi tak nagle zrezygnował z Ferrana.
0
@FcPortoFan1999 No na Perkza :D
0
Beka z Jajkosa, a wbiłem na chwilę na ttv i Vitality zbiera potężny wp**rdol od SK.
0
Ciekawe jaki był kurs na wygraną PSG chwilę przed golem Mbappe...
0
Messi jeszcze zbił pionę z idolem.
0
@FcPortoFan1999 no okej xd.
1
I zmiana na żółta dla takie typa... żałosne to jest.
0
@Rust_Cohle
1. ASTON VILLA VS ARSENAL 2/ +2,5
2.BRENTFORD VS CRYSTAL PALACE 1/ -2,5
3.BRIGHTON VS FULHAM 1/ +2,5
4.CHELSEA VS SOUTHAMPTON 1/ +2,5
5.EVERTON VS LEEDS 1/ -2,5
6.NOTTINGHAM VS CITY 2/ +2,5
7.WOLVES VS BOURNEMOUTH X / -2,5
8.NEWCASTLE VS LIVERPOOL 1 / +2,5
9.UNITED VS LESTER 1/ +2,5
10.TOTKI VS WESTHAM 1 /+2,5