Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pinkmetalhead slucha utworu Love You To Death, potem analuzuje tekst i troch jest zdziwiona, o czym to naprawde jest.
0
Witaj w Matiksie. Nasze twarze mogles chociaz zaslonic.
0
Co druga strona go wykrywa.
2
Aaa. Fajna ciekawostka. Dzieki
0
Nie bylem z nich zadowolony. :hmm
0
Nie bylem z nich zadowolony.
0
Wierze na slowo, ze to moze byc ta ruda panda. Tylko dlaczego nazywaja to ognistylis?
Panda security znam i kichajaca panda
0
Chyba Wanda i Panda :D
gdzie w firefox?
1
Do trzech razy sztuka? Janusz, Ryszard, Robert?
https://pbs.twimg.com/media/DytjU1vXgAACmZl.jpg
0
Polecicie dobrego adblocka?
0
Wlasnie byli szefowie Opery stworzyli Vivaldi.
0
Szybka jest, a rozszerzenia mozena ze sklepu chrome pobierac
0
ta :D
1
Jesli komus nudza sie chromy i liski, to niech sprobuje przegladarki Vivaldi.
0
Last Shelter Survival? Dobra ta gierka ?
0
Peggle Deluxe Song #2
0
Dlugo trzyma cieplo?
0
Korzysta ktos z Was z yerbomosu? Jestescie zadowoleni?
1
Oj wiesz o co mi chodzi. :=)
1
Nasz Paco mocno wczoraj przezyl przestrzelonego karnego. Czytalem, ze jego sytuajca w BVB nie jest wcale taka rozowa, ale trener go broni i uwaza, ze potrzebuje rytmu.
Alcacer strzela glownie wchodzac z lawki, gdy gra od poczatku, to troche gubi sie w akcjach kombinacyjnych i nie jest juz tak skuteczny.
0
O aferze warzywnej (EHEC), podczas ktorej nieslusznie Niemcy oskarzyli dwie hiszpanskie firmy, tez malo kto pamieta.
3
To swiadczy tylko o tym jak dobra instytucja jest AJZW.
1
:)
40
Pierwszy mecz jest na zapodaj? A rewanz?
3
Jan Hammer. Temat Crocketta.
2
Baza Alexa Txikona. Base Camp 5000 m n.p.m
0
Pisales kiedys.
0
Ty chyba w pracy sluchasz?
1
Polska ma swietnych elektornikow i jazzmanow. Podobno tez raperow, ale na tym sie nie znam.
0
Nie no co Ty, dlaczego mam to brac do siebie? Pan Jerzy Kordowicz to chodzaca encyklopedia. Chociaz glownie nastawiony jest na wykonawcow z naszego kraju reprezetujacych tzw. szkole berlinska.