Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Omnibus!
0
Szukamy filmu, w ktorym wystapili:
Bridget Fonda, Matt Dillon, Bill Pullman, Tom Skerritt, Eric Stoltz, Tim Burton, Chris Cornell, Layne Staley, Jerry Cantrell, Matt Cameron, Eddie Vedder,
1
Ktory doczekal sie wielu memow i parodii.
0
Nie jestem pewien , ale to chyba pierwszy cover.
0
Nocą puka ktoś, ze snu budzi mnie
Nie wiem czego chce ode mnie, czego chce
Może łaknie szklanki wody
Może łaknie kromki chleba
Schronienia może trzeba mu
Nocą puka ktoś, ze snu budzi mnie
Nie wiem czego chce ode mnie, czego chce
Może szuka ciepła domu
Może szuka twojej dłoni
Czułości może trzeba mu
...
0
Nie moge znalezc, to bylo chyba po dziesieciu latach po smirci tego wokalisty z MOther Love Bone. tej wersji Crown of Thornes - ktora wyspiewal na zywo Eddie Vedder.
0
No, miala pazury.
0
Osobiste?
1
Ta, a Jarek Jakimowicz gral w Ojcu Chrzestnym 3.
1
Ta! przypomniales, nawet ten sam kanal. Do Ani.
1
Ta "placzaca gitara" to jest odlot.
0
Mega klimaciara z Katarzyny.
3
Tu tez dobra ekipa
Tomasz "Titus" Pukacki -- śpiew, gitara basowa
- Robert "Litza" Friedrich -- gitara
- Darek "Popcorn" Popowicz -- gitara
- Maciej "Ślimak" Starosta -- perkusja, śpiew
Gościnnie
- Lori Wallett -- śpiew
- Steve Wallett -- chórki
- The Stawski Orchestra
- Michał Kulenty -- flet
- Marcin Pospieszalski -- bas i aranżacja instrumentów smyczkowych
0
Nie znam, ale piersze skojarzenie - Tindersticks.
0
Nie znam tego.
1
Ja bardzo lubie "Pure Narcotic" Porcupine Tree oraz Sylvian/Chavez/Sakamoto "Heartbeat"
0
Romantycznie.
1
Stare Hey ma moc, trzeba przyznac.
0
Macie ulubione piosenki o milosci lub kojarzace sie z miloscia?
0
:)=
Florence Griffith-Joyner w skrocie Flo Jo
http://beautycism.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/08/FloJoSeoul.jpeg
https://dazedimg-dazedgroup.netdna-ssl.com/700/azure/dazed-prod/1250/6/1256528.jpg
sp - swietej pamieci
0
A pamietasz SP Flo Jo?
4
Tak, caly czas myslisz, ze ten potwor spuchnie, tzn zginie, a tu jednak bez happy endu. Sorry za spojler.
5
A wiesz dlaczego? Bo kazdemu w PL przypina sie latke. On ma nieslusznie latke antysemity. Trzeba wyjsc troche poza ogolna opinei i posluchac czlowieka. Korwin - Idiota Michalkiewicz - antysemtia
Ale Jerzy Urban - zabawny starszy pan.
Prosze Cie zobacz chociaz pierwsze 5 minut, jak ludzie emanujacy miloscia pisza do Michalkiewicza.
7
W koncu wszyscy mowimy jednym glosem. Szkoda, ze nikt w 2018 roku nie sluchal Jacka Wilka, Korwina i Michalkiewicza.
Mam, cos , co Tobie sie spodoba_
Combo dyplomatyczne:
-PiS dowiedział się z mediów że organizuje konferencje
-konf. okazała się być wojenną, za którą zapłaciliśmy
-kupiliśmy złom od US
-dostaliśmy opieprz za brak spłaty roszczeń
-US pochwaliło kata Polaków
-jeden z uczestników dzień po zakazał importu mięsa z PL
2
Sytuacja nie jest fajna, ale gdy w 2018 byly zbierane podpisy wsrod poslow, by Stany zawetowaly 447, to tylko 4 panow to popisalo. miedzy innymi Jacek Wilk .
0
Pewnie o wyroku Guzmana.
0
To prawda, seriale do ktorych chce sie wracac. to najlepsza rekomendacja.
0
Taki dokument byl - Supersize me - miesiac w Macu - sniadanie obiad kolacja.
0
'Escape at Dannemora czy Prison Break a moze cos innego zaczac?
ps. w sumie mialem do Gomorry sie zabrac
0
Kontestacja ma bardzo dobre podcasty.