0

Ireneusz Wacławski (Gość)
All Traps on Earth — A Drop Of Light (Ocena: 8+ Absolutnie wspaniały i porywający album )
https://www.artrock.pl/recenzje/54328/all_traps_on_earth_a_drop_of_light.html

"Muzyka szlachetna. Wykuta z najczystszego kryształu. Bardzo wymagająca. Dedykowana do słuchacza świadomego i doświadczonego. Żądająca swoim wygłodniałym tchnieniem zaangażowania i uwagi. I oddająca w zamian maksimum dźwiękowych emocji. Do wewnątrz. Do krwi. Do kości. Esencja dzisiejszego prog rocka. W wydaniu, jakżeby inaczej, skandynawskim. Anglagard. Wobbler. Anekdoten. All Traps On Earth. Jeśli więc jesteś fanem mrocznych, artystowskich i poruszających do samej głębi muzycznych kreacji, to masz właśnie przed sobą absolutny mus. Ja chcę więcej..."

0

"Aggravation of bilateral pubic pain"

7

Jakosc taka se, ale drybling Messiego juz nie taki se.
https://streamable.com/em16r

8

Ter Stegen by sie nie powstydzil.
[Zobacz link: https://streamable.com/o5mv5]

Ostatnio moda na takie animacje, ta z malym bledem na poczatku. 21 wiek strzelcy.

9

0

Widzieliscie juz Free Solo? To trzeba po prostu zobaczyc,

0

Ja go niezbyt lubilem.

13

Van Nistelrooy - rajd.
https://streamable.com/87ym1

3

Fajne to foty.

4

Borek :)

0

Plotka, zawsze lubila tak powstawac.

3

Gangsterski Poznan. Nowy odcinek na kanale YT, Mafia. pl.
Tym razem swietnego lektora zastepuje autor calej tresci. Jest ok, ale fajnie, gdby jednak ten klimatyczny lektor szybko wrocil.

1

Zdecydowanie brakuje jego wpisow.

2

Moze to niekonsekwencja, ale o ile w przypadku Barcy zwracam jednak uwage na styl i czesto po prostu oczekuje, ze beda grali atrakcyjnie, to w przypadku Bialo-Czerwonych interesuje mnie tylko wynik. Nie znaczy, to, ze sie nie ciesze, jesli nasi graja porywajaco, ale to nie jest dla mnie priorytetem.

Mamy lac Austrie, NIemcow, Francuzow oraz cala reszte. :)

3

0

Na pewno zmarnowany talent, bo potencjal mial na cos wiecej.

15

Odwaznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sorry, dobpiero zauwazylem, ze wstawiles.

2

10 Argentynczykow w jednym. Powrot Leo do reprezentacji, krotki filmik AFA.

33

Lewy czegos zapomnial.
https://streamable.com/7z7j2

5

Najlespsze druyzyny w historii pilki noznej. Ajax 1965-1973. https://thespecialone.net/blog-1/2019/3/18/the-greatest-teams-in-football-history-week-ten-ajax-1965-1973

Nastepne artykuly o:
10. Liverpool (‘75-’84)
9. Bayern Munich (‘67-’76)
8. France (‘98-’00)
7. Manchester United (‘95-01)
6. Real Madrid (‘56-’60)
5. Spain (2008-2012)
4. FC Barcelona (2008-2012)
3. AC Milan (1988-1994)
2. Brazil 1970

0

Szkoda.

0

Ok, dzieki, pomysle.

0

Stanislaw Lem jest rowniez od lat inspiracja dla polskiej muzyki elektronicznej. We wtorkowej audycji grali Wladyslaw Komendarek i Marek Kwiatkowski. Nagrania miedzy innym z plyty "Koniugator Hardena" - impulsem do powwstania tego utworu bylo opowiadanie Lema "Przyjaciel".
Tutaj playlista. min. album Wszystkie kolory snu.

Kordowicz Jerzy, - Sygnał Studia el-muzyki
Kwiatkowski Marek, - Wieczór
Kwiatkowski Marek, - Niepokój
Kwiatkowski Marek, - Tajemniczy przyjaciel
Kwiatkowski Marek, - Miski żelatyny
Kwiatkowski Marek, - Adagio op.8
Kwiatkowski Marek, - Szum F43017
Komendarek Władysław, - Kanonierka
Komendarek Władysław, - Morfogenetyczne pole
Komendarek Władysław, - Transdukcja
Komendarek Władysław, - Dawcy ruchu i miary

audycja: https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2280911,Studio-el-muzyki-19-marca-godz-2309
Kwiatkowski bandcamp:
https://marekkwiatkowski.bandcamp.com/album/koniugator-hardena
https://marekkwiatkowski.bandcamp.com/track/niepok-j

0

Sledziles moze te konferencje w Paryzu?

0

Szukam drugiego telefonu - koniecznie android.
600/700 zl, ,ktory nie jest gorszy od Xiaomi Redmi Note 4. Najlepiej dual SIM i NFC
Co powiecie o Moto G5s, znalazlem na gwaracji za 350 zl. Inne propozycje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?