1

Pokulał nas Yorke z Colem.

3

Ladnie nas MU pokulal (10s)

0

Chodzi o gorsze wyniki, czy o to, ze w Twoim znaczeniu dojrzales, czy o jakas ostatnio akcje, ktora mi umknela?

0

W przypadku ios jest tak, ze najlepiej kupic nowego ajfona.
A na serio, to czasem gdy scrollujesz na dol czerwony pasek ladnie sie chowa, zatrzymujesz scrolowanie, to on sie nie pokazuje. Trzeba te operacje powtorzyc, czasem pare razy, by czerwony pasek sie ukazal. Jaki to ajfon i jaki ios?

1

Wstyd, dlaczego?

1

Fajna tabela ligi angielskiej. Stosunek gole / mecze od 1992.
[Zobacz link: https://i.redd.it/x0fufo7o9mo21.jpg]

Ciekawa parada w meczu Armenii z Finlandia.
https://streamable.com/jbsod

1

Tez nie mogę znaleźć , a transkrybować mi sie nie chce .

0

Skoro tak dobrze przeszukujesz siec, to mam osobista prosbe. Moglbys mi znalezc tekst do tego utworu? Jest calkiem zabawny.

0

Jednak jestes dobry!

0

Nope.

0

Wszystko przez to przestawianie zegarkow.

1

Kreatywnie, ale nie.

0

Brawo! Nie zawiodles. Az mi glupio, bo nie wiem, dokad przeslac upominek.

0

Zagadka. Faceci sa z Marsa, kobiety z Wenus. Skad pochodzil Karlheiz Stockhausen (nie chodzi o Niemcy)?

0

Nie. Chodzi bardziej o Szczecin.

0

Nie mialem tego na mysli, co nie wyklucza Twojej wypowiedzi.

0

Ale czy on chłeptał ciekły hel?

0

Zimno, ale zabawnie. :)

0

W OitNB tez grala duza role.

0

Zagadka.
Ostatnie z ludzkich smoków?

0

Z rudych wole jednak te skandynawsko brzmiace ;)

3

Mowimy o tym samym? Raczej nie mam watpliwosci. Jak to mawial pan Radek S.? Zjawiskowa ta stewardessa :)

1

Nie ma jescze najnowszej el trojki, ale jest ta z zeszlego tygonia. Dla fanow Lema i elektorniki niezla uczta.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2280911,Studio-el-muzyki-19-marca-godz-2309

0

Mad Men ktos ogladal? Ja chyba zaczne, jesli to natura.

0

Z catch up-em polecam.

1

Ja mam inne pytanie. Niby ten ios taki fajny i intuicyjny, ale by odistalowac aplikacje, to trzeba wiedziec na ktorym pulpicie / folderze ona jest lub jechac po ilosci zajetgo miejscna na dysku.

Niezbyt fajne.
Pytanie: czy jest inna mozliwosc?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?