O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, obserwacja przyrody, gra na konsoli, kino
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, Xavi, Ibrahimović, Balotelli, A.Sanchez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona + AC Milan i Asseco Resovia Rzeszów
  • Barcelonie kibicuję od 2007 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3599
  • Liczba komentarzy 3956
  • Polecenia 98

Komentarze

1

Co za burdel w tym klubie się porobił. Przecież ta decyzja nie znaczy nic wobec tego całego bałaganu jaki się zrodził w tym Klubie. To tylko taka przygrywka, a żeby zagrać na czasie, bo zarząd czuje napierający problem, którym są cules żądający zmian.

1

Kto wie, może to jakaś forma zapłaty za brudne interesy Sandro w Brazylii :)

0

Zapowiadają nam się cholernie ciekawie widowiska. Zwłaszcza w starciach z drużyną z Parc des Princes. Fajnie będzie zobaczyć ponownie Zlatana na CN :)

P.S Czyli tradycyjnie za rok do grupy wpadnie nam Milan albo Celtic :)

0

Spróbujcie to rozpowszechnić gdziekolwiek, tak aby szanse się zwiększyły. Wątpię, że coś konkretnego będzie z tego ich pomysłu, ale kto wie. Może ponownie zobaczymy Barcelonę w Polsce.

0

Też nie wiem na czym to dokładnie polega. Znalazłem link na polskim wortalu innego klubu, i postanowiłem to zamieścić tutaj, bo wiem ile dziennie przebywa to ludzi. Myślę, że jakaś szansa by była.
Redaktorzy strony po zakończeniu konkursu i zebraniu głosów mają przedstawić sprawę władzom miasta Wrocław i Śląskowi Wrocław.

Jakaś szansa chyba jest.

Zobacz wszystkie

11

Może to co napiszę wywoła niemałą kontrowersję i oburzenie, ale kto wie czy za tą jego kontuzją nie kryje się coś więcej. Czy to nie była forma jakiegoś małego sabotażu czy zasłony dymnej ? Wie przecież, że pozostała już tylko liga, w której na dodatek szanse na ostateczny triumf nie są już duże. Poza tym trener ma sporo wariantów do zrekompensowania sobie jego absencji. Przed nim najważniejszy turniej w jego dotychczasowej karierze, w którym ma odegrać przednią rolę. Zresztą będzie to najpewniej jego najważniejsza piłkarska impreza w całej karierze. Oczywiście mowa o Mundialu w jego ojczyźnie. W jego karierze nie pojawi się już najprawdopodobniej szansa ponownego rozegrania turnieju takiej rangi w swoim kraju. On jest na ustach wszystkich dziennikarzy i kibiców. Ma być jednym z głównych bohaterów.Czy w ten sposób chciałby uchronić się przed jakimś kolejnym ewentualnym urazem, który uniemożliwiłby mu występ na MŚ ? Weźmy pod uwagę też fakt, że jest najczęściej faulowanym graczem Barcy. Może tutaj jest ten kluczyk :)

Oczywiście napisałem to pół żartem, pół serio i nie zamierzam bawić się w detektywa. Musiałem dopisać to ostatnie zdanie, bo już widzę ten wylew obelg frustratów i fan boyów Neymara. Osobiście uważam tą kontuzję za zwykły przypadek, zrządzenie losu, ale troszeczkę mi to dało do myślenia :)

11

Głównym celem Barcelony powinno być raczej przemianowanie pewnego pana z numerem "4" na plecach na zawodnika pierwszego składu o ugruntowanej pozycji. Chyba zbliża się czas, by Xavi przekazał insygnia generalskie komu innemu. Może właśnie Fabregasowi. Nasz obecny kapitan musi mieć na uwadze to, że inni też już stoją w kolejce i mogą wnieść wiele dobrego. Cesc powrócił do stolicy Katalonii z myślą, że z czasem będzie mu dane być wiodąca postacią w zespole. Tymczasem często jego potencjał nie jest w pełni wykorzystywany.

Od następnego sezonu dołącza Rafinha - zawodnik o dużym potencjale, perspektywach i sporych szansach na zaistnienie w Barcelonie. W canterze też jest dużo brylancików (vide Suarez, Samper). Wystarczy je tylko umiejętnie "wyszlifować".

10

Boski Diego gra dzisiaj całkiem przyzwoicie. Zgadzacie się ze mną ?

9

Jest już oficjalka, Suarez w w Barcelonie !

8

To jest Polska, nie Bruksela - tu się gejów nie popiera. Polska to chyba ostatni bastion normalności. Szacunek, że nie dali temu czemuś/komuś choćby punktu.