0

Thiago Silva to stary dziad bo ma 28 lat! Brać Verthongena za 1/4 ceny brazylca:D

0

Z całego serca sukcesu im życze!

0

Xavi6
Teraz telewizja "n" ma prawa do LM i LE na wyłączność:(

0

Pewniak do Oscara!:D

0

FCB-kat
17 bramek i zanotował 7 asyst to nic?

0

Dobry jest nawet bardzo, technika, rzuty wolne, sztrzał z dystansu, podanie. Same zalety ma, tylko te jego zachowanie...

0

Jeżeli do nas trafi to będzie super,w kluczowych momentach na pewno nie zawiedzie! W dodatku napewno nie będzie robił fochów z racji bycia rezerwowym.

0

Jak Laluś i jego Portugalia nie wyjdzie z grupy na Euro to raczej ZP nie dostanie:D

0

Najgorsze-ostatni mecz pod wodzą Pepa w lidze:(
Najlepsze-uratowany remis....

0

Nie wydurniaj się Roman:D

0

PrzeMo
O ile dobrze pamiętam to Dani Alves grał w Sevilli jako prawy pomocnik/skrzydłowy...

0

Kupujemy!

0

PrzeMo
Tylko prawdopodobnie musimy na niego jeszcze poczekać . Ufając informacjom to dopiero w 2014... troche długo.

0

RedBeats
50mln... Atletico zaśpiewa za niego 80mln:(

0

Mści się bo go Messi porobił:D

0

Scorpion2
Zaraz pobijesz rekord goli Realu;D

0

Scorpion2
Rekord minusów?:D

0

Wie że mnie zminusujecie ale przeczytajcie prosze cały wywiad...
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=39306

0

Może nie ten przegląd pola co Ronie, ale drybling równie genialny:D

0

Sandu!
A skąd ty to wiesz?

0

Z tymi karnymi to już dajcie spokój, bo takie gadanie pasuje bardziej do Realu. Trudno było-mineło....

0

Za dwa lata atak... Neymar.Messi,Sanchez!

0

Fajnie! Tylko 12mln... A za Silve pewnie 40:D

0

Thiago Silva- dobry jest nawet bardzo, ale strasznie drogi:(
Hulk- no nie... kolejny zawodnik na skrzydło, a dodatkowo totalnie niepasuje do naszego stylu gry!
Lliorente- mam nadzieje że to plotka.
RvP- fajna opcja, tylko co jak Villa wróci?
Drogba- Za darmo? Brać w ciemno! Najlepsza opcja... super rezerwowy, mega doświadczony. Jestem za!
Alba , Javi Martinez- ich trzeba kupić

0

Tempter- Płaczesz bo Messi strzelił Hat-Tricka?

0

Będzie lanie!

0

Jestem za!

0

kacperowski20
Za Falcao to pewnie z 70mln trzeba zapłacić. To nie dla nas, raczej dla City:D

0

Edinson Cavani chyba lepszy.... a kwota ,zapewne podobna.

0

Alexis zawsze daje z siebie 100%!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?