CheGuevara
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago Silva to stary dziad bo ma 28 lat! Brać Verthongena za 1/4 ceny brazylca:D
0
Z całego serca sukcesu im życze!
0
Xavi6
Teraz telewizja "n" ma prawa do LM i LE na wyłączność:(
0
Pewniak do Oscara!:D
0
FCB-kat
17 bramek i zanotował 7 asyst to nic?
0
Dobry jest nawet bardzo, technika, rzuty wolne, sztrzał z dystansu, podanie. Same zalety ma, tylko te jego zachowanie...
0
Jeżeli do nas trafi to będzie super,w kluczowych momentach na pewno nie zawiedzie! W dodatku napewno nie będzie robił fochów z racji bycia rezerwowym.
0
Jak Laluś i jego Portugalia nie wyjdzie z grupy na Euro to raczej ZP nie dostanie:D
0
Najgorsze-ostatni mecz pod wodzą Pepa w lidze:(
Najlepsze-uratowany remis....
0
Nie wydurniaj się Roman:D
0
PrzeMo
O ile dobrze pamiętam to Dani Alves grał w Sevilli jako prawy pomocnik/skrzydłowy...
0
Kupujemy!
0
PrzeMo
Tylko prawdopodobnie musimy na niego jeszcze poczekać . Ufając informacjom to dopiero w 2014... troche długo.
0
RedBeats
50mln... Atletico zaśpiewa za niego 80mln:(
0
Mści się bo go Messi porobił:D
0
Scorpion2
Zaraz pobijesz rekord goli Realu;D
0
Scorpion2
Rekord minusów?:D
0
Wie że mnie zminusujecie ale przeczytajcie prosze cały wywiad...
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=39306
0
Może nie ten przegląd pola co Ronie, ale drybling równie genialny:D
0
Sandu!
A skąd ty to wiesz?
0
Z tymi karnymi to już dajcie spokój, bo takie gadanie pasuje bardziej do Realu. Trudno było-mineło....
0
Za dwa lata atak... Neymar.Messi,Sanchez!
0
Fajnie! Tylko 12mln... A za Silve pewnie 40:D
0
Thiago Silva- dobry jest nawet bardzo, ale strasznie drogi:(
Hulk- no nie... kolejny zawodnik na skrzydło, a dodatkowo totalnie niepasuje do naszego stylu gry!
Lliorente- mam nadzieje że to plotka.
RvP- fajna opcja, tylko co jak Villa wróci?
Drogba- Za darmo? Brać w ciemno! Najlepsza opcja... super rezerwowy, mega doświadczony. Jestem za!
Alba , Javi Martinez- ich trzeba kupić
0
Tempter- Płaczesz bo Messi strzelił Hat-Tricka?
0
Będzie lanie!
0
Jestem za!
0
kacperowski20
Za Falcao to pewnie z 70mln trzeba zapłacić. To nie dla nas, raczej dla City:D
0
Edinson Cavani chyba lepszy.... a kwota ,zapewne podobna.
0
Alexis zawsze daje z siebie 100%!