O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol,Messi,Xavi,Iniesta,Ronaldinho,Agüero
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 5307
  • Liczba komentarzy 211
  • Polecenia 10

Komentarze

1

Guardiola nie jest głupi. Nie bez powodu łatwo oddał Garcie i Torresa. Wartościowych piłkarzy by nie puścił, ale lekki szrocik owszem.

9

W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Hiszpanii, z tego rok (ostatni) w Barcelonie u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po hiszpańsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie jakiś mega biedny, ciocia miała kasę, ale też nie jakaś ultra wysoka półka) i nagle do tej samej poczekalni wchodzi Mateu Alemany :D Przed wyjazdem do Hiszpanii myślałem, że będę codziennie trafiał na kogoś sławnego, a to była pierwsza taka sytuacja po prawie 3 latach tam spędzonych. Bardzo się zestresowałem, oczywiście instynktownie najchętniej bym do niego od razu podbił i zaczął sobie robić z nim zdjęcia i tak dalej, ale scykałem / nie chciałem być nachalny, więc po prostu na niego nerwowo zerkałem co 2 sekundy, a on po prostu siedział i czytał jakieś pisemko. Po jakimś czasie moja kuzynka zaczęła płakać - próbowałem ją za wszelką cenę uspokoić, żeby nie zrobiła mi siary przy Mateu, ale ta ryczała i ryczała.

I nagle Alemany wstał i do niej podszedł. Delikatnie ją pogłaskał i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest głodna czy coś. No więc Alemany odłożył gazetę, wziął na ręce moją kuzynkę, podniósł koszulkę i na środku salonu fryzjerskiego nakarmił ją piersią.

Bardzo sympatyczny facet.

0

Siemano... wiem ,że pytanie się pojawialo ale nie było mnie na forum już od kilku dni...na jakim kanale będzie mecz z Raja Club Athletic i jaki to numerek na Cyfrowym Polsacie? Dziękuje za info z góry:D

0

Siema... wiem ,że pytanie się pojawialo ale nie było mnie na forum już od kilku dni...na jakim kanale będzie mecz z Raja Club Athletic i jaki to numerek na Cyfrowym Polsacie? Dziękuje za info z góry:D

0

Częściej podawać musi bo dzisiaj to tylko zwody na Ronaldo i w dodatku nieudane:D

Zobacz wszystkie

9

W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Hiszpanii, z tego rok (ostatni) w Barcelonie u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po hiszpańsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie jakiś mega biedny, ciocia miała kasę, ale też nie jakaś ultra wysoka półka) i nagle do tej samej poczekalni wchodzi Mateu Alemany :D Przed wyjazdem do Hiszpanii myślałem, że będę codziennie trafiał na kogoś sławnego, a to była pierwsza taka sytuacja po prawie 3 latach tam spędzonych. Bardzo się zestresowałem, oczywiście instynktownie najchętniej bym do niego od razu podbił i zaczął sobie robić z nim zdjęcia i tak dalej, ale scykałem / nie chciałem być nachalny, więc po prostu na niego nerwowo zerkałem co 2 sekundy, a on po prostu siedział i czytał jakieś pisemko. Po jakimś czasie moja kuzynka zaczęła płakać - próbowałem ją za wszelką cenę uspokoić, żeby nie zrobiła mi siary przy Mateu, ale ta ryczała i ryczała.

I nagle Alemany wstał i do niej podszedł. Delikatnie ją pogłaskał i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest głodna czy coś. No więc Alemany odłożył gazetę, wziął na ręce moją kuzynkę, podniósł koszulkę i na środku salonu fryzjerskiego nakarmił ją piersią.

Bardzo sympatyczny facet.

1

Guardiola nie jest głupi. Nie bez powodu łatwo oddał Garcie i Torresa. Wartościowych piłkarzy by nie puścił, ale lekki szrocik owszem.

0

Ale trzeba powiedzieć, że Brazylia też bardzo dobra. Neymar na moje oko to fajnie zagrał... meczyk super, taka radosna piłka i grad goli, tylko te ekscesy no koniec to niepotrzebe:D

0

0

Thiago Silva- dobry jest nawet bardzo, ale strasznie drogi:(
Hulk- no nie... kolejny zawodnik na skrzydło, a dodatkowo totalnie niepasuje do naszego stylu gry!
Lliorente- mam nadzieje że to plotka.
RvP- fajna opcja, tylko co jak Villa wróci?
Drogba- Za darmo? Brać w ciemno! Najlepsza opcja... super rezerwowy, mega doświadczony. Jestem za!
Alba , Javi Martinez- ich trzeba kupić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?