O sobie

  • Zainteresowania sport,komiksy,literatura
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FCB, Valencia, Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 4097
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 13

Komentarze

2

0

@theOneAndOnlyKing doskonale to spuentowałeś. Mnie zastanawia tylko, co będzie dalej? "Hulaj dusza, piekła niema!"? Fajnie, że są nowi (albo i nie) piłkarze, tylko jak spiąć odpowiednio budżet, aby w końcu klub zaczął spłacać wielki dług i przynosił zyski. Wg mnie poprzedni prezydent Barcy sp...dlił klub finansowo i powinien za to odpowiadać. Po prostu konsekwencje działania. Akcja-Reakcja. A i fikołki Barcy są dziwne.
Zasadniczo mogę się tylko opierać na newsach dziennikarskich, a wiadomo ile jest w tym prawdy, a ile nie. Nawet po "przesiewie" informacji niewiele z tego wynika:).

1

@Graczdari91 sądzę, że @Matej ma troszeczkę racji. La Liga pod rządami tego pana lekko "uwiędła". Restrykcje, odnośnie rejestracji graczy są dość mocne - wystarczy spojrzeć na problemy innych klubów. Coś nie funkcjonuje w tym całym bałaganie. Fakt, zamykanie i myślenie "tu i teraz" także mi się nie podoba.

1

E tam... znowu kontuzja. Czyżby brazylijski lekarz znów zabrał pupilka do Brazylii? Jak rokrocznie ta szopka się ciągnie?

0

Porażka... Kurczę, od trzech spotkań chłopaki grają piach - skuteczność podań tragedia. Atak jakiś jest?!!!. Munir, wierzyłem w chłopaka, ale teraz najlepiej mu będzie na wypożyczeniu... Leo kolejne spotkanie i straty, Ney coś próbuje, ale nie wychodzi. Chyba dostali zadyszki, ale aż tak?!!! Mimo wszystko wierzę w zespół i choć jest jak jest, to się wygrzebią z doła.

Zobacz wszystkie

4

Dokładnie... 20 min reklam!!! A teraz... problem z obrazem!!! Mam nadzieję, że PolSHIT nie będzie NIGDY więcej dawał transmisji...

3

Ba! I jeszcze bramkę ocalił po dwóch świetnych interwencjach Marca...

2

1

E tam... znowu kontuzja. Czyżby brazylijski lekarz znów zabrał pupilka do Brazylii? Jak rokrocznie ta szopka się ciągnie?

1

Żal... ale pewnie powróci w szeregi blaugrany jako członek zarządu lub trener młodych

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?