CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
HAHHAHAHHAAHAHAHHAHAHAH
4
A dzieciaki dalej beda jechac po Yamalu xd Tranquilo
11
Ale pachoł japierdziu xd A nóż florek się zakocha i go zostawi na przyszły rok, marzenie xd
1
@Gall bo trzeba było po pierwszym posypaniu się łąkotki zrobić rekonstrukcje, a nie próbować leczenia zachowawczego tak długo, to jest z grubsza wina naszego ówczesnego sztabu, że mu się ten kulos totalnie posypał. Trzeba totalnie zmienić jego profil i przesunąć ze skrzydła na 10-tkę lub nawet 9-tkę, żeby wykonywał mniej sprintów, zwrotów, po prostu mniej dynamiki w grze, więc fakt, po dłuższym przemyśleniu chłopak już nie jest nawet alternatywą na lewe skrzydło w mojej ocenie, co nie zmienia faktu, że Rashforda też bym nie wykupił, co najwyżej kolejne wypożyczenie.
4
Chłopak z rocznika 2002, a widzę, że już go wszyscy skreślili, jakby był ukształtowanym chłopem pod trzydziestką xd lekko ponad 400 minut w sezonie i 6 goli, trzeba gościa odbudować fizycznie, żeby kontuzje przestał łapać, a nie trzymać Rashforda który totalnie nie pasuje do Barcelony, ale strzeli ładną bramkę raz na 30 zmarnowanych akcji. Ktoś kto myśli, że "gość jest szklany i tyle" to nie za wiele miał chyba wspólnego ze sportem w swoim życiu.
2
@July_6_BcN Kolega Manex bardzo się o to postarał, jak tam można było nie podać na pustą, to jest jakiś kryminał xd
2
Zmiany były zaplanowane przed golem przy 0:0 kochani
2
Fernando Torres to nawet nie jest on
0
@RanDiFCB wszystko w swoim czasie
1
@Eklerek Fofana Fofaną, ale Zubimendi jest magiczny
6
Przeczytałem właśnie, że Mourinho ma niby jakiś zapis w umowie z Benficą w razie ewentualnej oferty przejęcia Realu XDD Jeszcze sporo śmiechu przed nami
3
@Kapitan hawk paanie, Albacete 17 i punkt nad strefą spadkową, 14 jest Andora, strach nawet pomyśleć, co zrobiłaby z Realu Madryt
0
@Tomek54321 kurde totalnie mi ten mecz z głowy wypadł, to już trzy XD
3
@FCB_dimiC no niby mam tu taki mały pilot, niektórzy tak zaczynali "karierę" XD
18
Nigdy nie miałem takiej pięknej nocki w robocie, siedzę sobie na kamerach, jak zwykle nic tu się nie dzieje, popijam herbatkę z cytryną zagryzając kanapeczką i czytam sobie komentarze na rm.pl coś pięknego xD
3
Śmieje się bo śmieszne to
Śmieje się bo śmieszne to
Śmieje się bo śmieszne to
Pragnę przestać nic z tego
3
Słabo się dzisiaj czułem, ogólnie kaszel, lekka gorączka, chyba jakaś grypa mnie złapała.. Teraz czuje się jak nowonarodzony XDDDDDhahahahshshahahahahahahha
0
Dogrywka chyba nawet jeszcze lepsza xD
1
Jeszcze nic nie mówię, ale to może być jedna z największych kompromitacji w XXI wieku
1
@Fermin #Arbeloadoprzerwy
2
HAHAHAHAHA akurat włączyłem jak miał piłke na łbie już XDDDDD
1
Jak tam Realowi idzie, bo nie chciało mi się oglądać ich popisów z drugoligowcem, ale widze na sofascorze, że przez 40 minut nie oddali ani jednego strzału z pola karnego XD
1
@Rifek Xabiego AlonsO, nie odmieniasz nazwiska w taki sposób, przecież to brzmi śmiesznie XD
1
Dla mnie to piękny transfer bardziej z emocjonalnego punktu, niż sportowego. Chłop kocha tą naszą Barce całym sercem, sama mi się cieszy japa na jego widok w granatowo-bordowej koszulce < 3
0
@DonAndresFCB dokładnie, przez długi czas grał świetnie na prawej, ale dla mnie to nigdy nie będzie typowy prawy obrońca, tym bardziej wahadłowy podłączający się do akcji, mimo, że właśnie w takiej roli występował. Jest trochę za wolny, zbyt mało zwrotny, zwinny, nawet Pini w tym ostatnim klasyku to pokazał jak go przedziurawił jak małe dziecko, w ofensywie da czasem świetną piłkę, czasem wyjdzie jakieś ekwilibrystyczne zagranie (co i tak wygląda w jego wykonaniu na prawdę ociężale), ale do gry na środku, ma znacznie lepsze warunki.
13
@BonusKiller japi***ole zacząłem w pewnym momencie liczyć twoje komentarze na temat lewego, po CZTERDZIESTYM PIĄTYM komentarzu Z RZĘDU się poddałem, ciężki psychiatryk gościu xd
14
Jak ja kocham tego gościa, klasa sama w sobie
0
@waletpl nie w lepszych, ale przynajmniej to nie piłkarz go zwolnił xD
11
Mbappe to jest totalny zapalnik, chłop jest genialnym piłkarzem, ale po prostu paskudnym człowiekiem. Nie wierzę, że ta wczorajsza akcja ze szpalerem nie wpłynęła na tę sytuację. Wcześniej Madryckie media podawały, że nawet w przypadku porażki chłop zostanie przynajmniej do końca sezonu.