1

Chciał bym żeby Ney grał całą karierę dla nas,mam nadzieje że nie skończy jak R10 :)

0

Ale to trzeci komplet nie pierwszy...

7

Ja bym chciał żeby Villa wrócił ;) Chyba każdy kibic Barcy by się cieszył :P

0

Ale powiedział że kończy karierę reprezentacyjną więc wraca :)

6

Jeśli ktoś przewinął tylko do komentarzy polecam przeczytać :)

5

Ale by Zaza deptał :D

27

Myślę że Neymar na IO namówi Gabriela Jesusa żeby przeszedł do Barcy :)

0

Mógłby zostać zmiennikiem,mógłby grać na prawym i lewym skrzydle.Pieniądze na zmiennika dla MSN można by przeznaczyć na Bellerina :)

0

Jeszcze zmiennik dla MSN i Bellerin i każdy kibic Barcy powinien być w niebie :)

3

Zdecydowanie Samper.Trzeba stawiać na wychowanków :)

1

Mi się tam podobają :)

0

Według mnie Messi powinien zakończyć karierę po następnym CA,ale to jego decyzja.

0

No i fajnie :v

0

Najlepiej było by go sprzedać :)

0

Powinien dostać zawieszony na kilka meczów ale na przyszły sezon ;)

0

Świetny pomysł i jeszcze za darmo :)

0

Dobrze że odrzucił :) Ja bym go dopiero sprzedał za rok lub 2 :v

0

Fajnie jak by na nowym stadionie a nawet teraz zrobić jedno piętro tak jakby "Żyletę" na Barcelonie ;)

0

Moim ulubionym zawodnikiem z Barcy jest właśnie Neymar ale za takie zachowanie powinien siedzieć na ławce przez kilka meczy ;)

0

Jeśli miał by być w Styczniu to wysłał bym zawodników którzy mniej grają i zawodników z Barcy B i Juvenili A :)

13

Ja bym sprzedał
Mathieu,Masipa,Douglasa,Songa i Montoye ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?