16 września 2016, 17:12
1
Chciał bym żeby Ney grał całą karierę dla nas,mam nadzieje że nie skończy jak R10 :)
7 września 2016, 16:55
0
Ale to trzeci komplet nie pierwszy...
12 sierpnia 2016, 22:34
7
Ja bym chciał żeby Villa wrócił ;) Chyba każdy kibic Barcy by się cieszył :P
12 sierpnia 2016, 22:27
Ale powiedział że kończy karierę reprezentacyjną więc wraca :)
12 sierpnia 2016, 19:29
6
Jeśli ktoś przewinął tylko do komentarzy polecam przeczytać :)
16 lipca 2016, 09:49
27
Myślę że Neymar na IO namówi Gabriela Jesusa żeby przeszedł do Barcy :)
29 marca 2016, 15:25
13
Ja bym sprzedał Mathieu,Masipa,Douglasa,Songa i Montoye ;)
8 sierpnia 2016, 18:59
5
Ale by Zaza deptał :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Chciał bym żeby Ney grał całą karierę dla nas,mam nadzieje że nie skończy jak R10 :)
0
Ale to trzeci komplet nie pierwszy...
7
Ja bym chciał żeby Villa wrócił ;) Chyba każdy kibic Barcy by się cieszył :P
0
Ale powiedział że kończy karierę reprezentacyjną więc wraca :)
6
Jeśli ktoś przewinął tylko do komentarzy polecam przeczytać :)
27
Myślę że Neymar na IO namówi Gabriela Jesusa żeby przeszedł do Barcy :)
13
Ja bym sprzedał
Mathieu,Masipa,Douglasa,Songa i Montoye ;)
7
Ja bym chciał żeby Villa wrócił ;) Chyba każdy kibic Barcy by się cieszył :P
6
Jeśli ktoś przewinął tylko do komentarzy polecam przeczytać :)
5
Ale by Zaza deptał :D