0

Ibra nie dał rady... Ale jest WIELKI "mały" człowiek haha - LEO NAJLEPSZY

0

Po prostu nie ma takich słów żeby opisać Messiego...

0

Dokładnie CZAPKI z głów dla MESSIEGo!!!

0

No i jest Iniesta ;)

0

Widoczny jest brak xaviego i iniesty...;/

0

http://sportlivetv.xaa.pl/ - Polski komentarz

0

levy87 spoko

0

http://sportlivetv.xaa.pl/ - Dobra stronka i Polski komentarz.

0

Kurde szkoda ze nie będzie na Public Sport 1 bo to najlepszy kanał gdzie można obejrzeć mecz..

0

Jest Tity i wszystko jasne.! Udowodnią kto jest najlepszy!

0

Nie wiem o co wam chodzi... Henry jest w tej chwili w bardzo dobrej formie i udowodnił to w ostatnim meczu. Ibra nie jest złym zawodnikiem ale według mnie to Titi powinien zagrać w wyjściowej 11. A tak ogólnie to BARCELONA udowodni kto jest najlepszy! Więc 20.45 i wszyscy kibice Realu (hahaha) mogą oglądać jak sie gra i "czaruje" !

0

Henry + Messi :) hahahaa!!!!

0

Jeszcze tylko Heniek niech strzeli i bedzie pięknie! :)

0

30 minut zostało ALE DAMY RADE!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?