0

Niestety ten Facet - Mourinho wykończył Barcelone taktycznie :)... ALe za to my ich wykończymy w Barcelonie po swojemu!!!!!

0

Szczerze.. NIC NIE GRALISMY!!!

0

super... ;/;/!!! No to trzeba grac w 10

0

Moim zdaniem Pique zasługuje na tą 8, ponieważ nie raz wyczyścił Ronaldo ( i udowodnił również ze w pojedynkach biegowych też się nie daje)

0

Visca el Barca!!!!

0

siwak12

Coldplay - Viva La Vida

0

Real grając mecze gra tylko świetne 20-30 min ale oczywiście chyba wszyscy wiedzą ze na BARCELONE to za mało!!!

Visca el BARCA !!

0

Nie wiem chyba nie tylko mi się skończyły słowa aby określić Geniusza MESSIEGO!!! :)

0

Geniusz Messi!!! Niesamowity zawodnik!

0

Messi 3 -1 Arsenal

0

Chciałbym bardzo aby było wydanie po Polsku!

0

Znowu brak koncentracji w końcówce...

0

Ja również uważam ze Maxwell zasłużył na więcej ponieważ jak na niego nie rozegrał słabego meczu. :) Oczywiście gdy wszedł Walcott to Maxwell ( można powiedzieć ze nie istniał.)

0

Arsenal

Myślisz ze remis był sprawiedliwy ... Był to przypadek i brak koncentracji Barcy przez ostatnie 20-30 min. Więc idz sobie komentowac na wp i najlepiej spierd**** z tej strony bo wszystkich denerwujesz :)

0

Oczywiście najważniejsze 3 punkty. :) Było trudno ale się udało

0

Leo coś wymyśli... Musimy wygrać!!!

0

Nareszcie Messi troszkę odpocznie... Ale gdy gra nie będzie wychodziła to Leo napewno wejdzie ;)

0

No i najważniejsze 3 punkty są!

0

no i rozklepani :)

0

sędzia masakra...;/;/

0

nooo :D

0

Szczerze nic nie grają... ;/ No ale mam nadzieje że jeszcze sie to zmieni :)

0

Nie no musimy to wygrać! :)

0

2 połowa taka jak z Valencia i dziękujemy!

0

Maxwell nic nie gra...;/

0

Wielkie Dzięki Katiusza!

0

Gooner

Napisałeś że w Bayernie tylko 2 piłkarzy gra na światowym poziomie tylko jest teraz pytanie czy to sie liczy.? W jakimś stopniu napewno no ale przykładem jest oczywiście Real... Sprowadzają gwiazdy klasy światowej i nic z tego nie mają....

0

Po 3 bramce Messiego padłem na kolana i wołałem KRÓLU! ;D

0

i co było wkurwiac messiego.! haha ;)

0

ja naprawde nie mam nic do Ibry... No ale ile można :(:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?