Zgadzam się. Przyznaję się też bez bicia że oglądam już te mecze bez emocji - nie ma radości z oglądania jak kiedyś. Wszystko wygrane w sposób ciężki do oglądania. Nudne klepanie, czekanie na nieszablonowe zagranie Messiego i dobicie w końcówce. Myślę, że inny trener może ustawiłby to odważniej. Coraz mniej zaskoczenia. Kontry nie istnieją mimo że mamy kilku bardzo szybkich piłkarzy. A u nas musi być powolne klepanie od bramkarza. Chyba nawet nie wykupie eleven bo już coraz mniej mam ochotę na to patrzeć.
No ja kibicuje od 17 lat i ostatni sezon był udany, ale bardzo ciężko ogląda się te mecze. To co mnie przyciągało - efektowny futbol zanikł. Teraz gdyby nie Messi to nie ma pomysłu. W Lm zatrzymują Messiego i Barca jest bezradna.
Nie liczy się przeszłość tylko obecna forma. Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Piłkarzem jest świetnym, nikt tego nie zaneguje. Problem jest z formą. Nie może być grania za nazwisko. Jego średnia bramek nie ma znaczenia w meczu - nikt nie klęknie przed statystyka. Zobacz sobie na Lm - w zeszłym sezonie Suarez był beznadziejny. Trzeba być ślepym psychofanem żeby nie widzieć regresu formy od półtora sezonu. W finale pucharu króla zagrał zantk genialnie - stary dobry Luis.
Ja bym dodał fakt, że jest nieziemsko eksploatowany. Gra prawie wszystko w pełnym wymiarze. Są mecze, że strzela gola, ale psuje 9/10 akcji. Odskakuje piłka, źle poda, przepuszcza do nikogo. Piłkarsko może jest najlepsza 9 ale formę od półtora sezonu ma słaba jak na siebie. W lidze strzela, ale w champions league w zeszłym sezonie tragedia.
Też sobie wykupilem i to jest bez sensu trochę bo oglądane połowę, a nie zawsze jest możliwość. Ale lepsze to niż nic. Jest jeszcze liga włoska z dużą liczbą Polaków i niemiecka (choć mnie nie interesuje).
Oby tak było, natomiast odważne stwierdzenie biorąc pod uwagę, że sezon się nie zaczął. Weź pod uwagę, że filary drużyny z sezonu na sezon są coraz słabsze- Pique, Alba, Busquets, Suarez i niestety Messi. Czas nikogo nie oszczędza. Mam tez jednak nadzieję, na udany sezon - przede wszystkim dobrą grę w LM. Pozdrawiam
Jest też włoska - ze względu na liczbę Polaków może być ciekawa :) Masz też canal +? Bo to mnie martwi, że połowy meczów Barcy nie oglądnę - połowę puszcza Eleven a połowę Canal +.
Witam. Czy ktoś ma może wykupiony pakiet Eleven? Chciałbym oglądać mecze w tv a nie na szukać kanałów beznadziejnej jakości w internecie. Czy polecacie aplikację? Czy jest możliwość oglądania meczów nie na żywo? Fajnie byłoby odtworzyć mecz w wolnej chwili bo nie zawsze mam czas oglądać. Do tej pory płaciłem tacie za pakiet Eleven w ence, ale nie korzystałem bo oglądać musiałem na jego tv. Czy warto kupić pakiet? Nie podoba mi się to, że część meczów będzie w Canal +.
Po co się mieli bić o 2 miejsce? Nic im to nie daje. A oprócz tego, że Atletico było drugie to nie jest prawdą, że tak leją Real od dawna. Sprawdź sobie ostatnie pojedynki. Atletico nie wyszło z grupy Lm - jakby tak było w Barcelonie to każdy by ja już wyśmiał. Nas drużyny pokoju Romy leją 3:0 lub PSG 4:0 więc nie jesteśmy w ostatnich latach europejską potęgą. Rządzimy w Hiszpanii i tyle.
To jest Twoja wizja. Liczą się fakty. A są takie że od 3 lat 1/8. Poza tym City w Lm regularnie przegrywa więc nie wiem czemu miałoby być wielkim faworytem.
Kary po meczach za symulki to byłby dobry pomysł. Jeśli udajesz faulowanego a nie ma kontaktu - 5 meczy zawieszenia. Zero tolerancji dla pajacowania. Dla nas wzorami zawodników były walczaki nie odstawiajace nogi. Kibice kochali piłkarzy takich jak Puyol, Gattuso, Scholes itp. Na podwórku też grało się mimo krwi (mecze na betonie). Ja prawie dwa lata temu zerwałem Acl i chciałem rozchodzić bo nie wiedziałem co mi jest :) Teraz w tv oglądam mecze i większość piłkarzy to pi*** niestety. Przez to tracę przyjemność z oglądania. Miejmy nadzieję, że po wyjściu Varu robi się lepiej a dojdzie do tego karanie po meczu.
Eto'o to była moja ulubiona 9. Na drugim miejscu Kluivert. Suarez jest super jako piłkarz, ale denerwuje mnie jego częste pajaciwanie na boisku. W zeszłym sezonie nie mogłem już patrzeć na jego słaba formę połączona z wyładowywaniem frustracji na sędziach. Często się wywracał a spokojnie mógł grać dalej. Chwyta się za coś i upada. Nie znoszę tego w piłce dlatego nie przepadam za Alba i Suarez choć to wielcy piłkarze. Messi biegnie do końca, nawet jak go kosza to zazwyczaj wstaje bez niczego i tylko pokazuje sędziemu że powinna być kartka.
Tylko kogo kupić. Ja po prostu bym go bardziej oszczędzał bo gość gra za dużo. W następnym okienku pokuszac następcy i powoli wprowadzać do pierwszej 11. Gorzej, że za niedługo zabraknie Messiego i będziemy w ciemnej.... jeśli nie zaczniemy grać bardziej zespołowo.
,,Rozmowy innego klubu z zawodnikiem dozwolone są tylko wtedy, gdy jest on wolnym graczem lub do końca jego kontraktu pozostaje mniej niż 6 miesięcy. W każdym innym przypadku takie negocjacje są nielegalne. Oczywiście powszechną praktyką jest kontaktowanie się z piłkarzem i jego otoczeniem, by wybadać jego otwartość na zmianę ekipy czy poznać wstępne oczekiwania finansowe".
Proszę o link do artykułu z którego wynika, że Inter wpłaci klauzulę. Czemu Atletico groziło doniesieniem na Barcelonę? Przecież mieliśmy wpłacić klauzulę ;)
Aby sprawdzić zawodnika, klub musi najpierw dogadać się z jego obecnym pracodawca. Nie można nakłaniać gościa, który ma aktualny kontrakt. To żaden debilizm.
Gra dla swojego kraju to zaszczyt. A tu jest to na zasadzie - zacznijcie grać to może wrócę bo teraz jesteście na słabi dla mnie - Boga. Wg mnie dziwna decyzja - albo chce grać dla swojego kraju bo go kocham albo nie. Ale Leo może dyktować swoje warunki i robi co chce. Jego życie i jego decyzje.
0
Jeśli Dembele był słaby to co można powiedzieć o Suarezie.
0
Zgadzam się. Przyznaję się też bez bicia że oglądam już te mecze bez emocji - nie ma radości z oglądania jak kiedyś. Wszystko wygrane w sposób ciężki do oglądania. Nudne klepanie, czekanie na nieszablonowe zagranie Messiego i dobicie w końcówce. Myślę, że inny trener może ustawiłby to odważniej. Coraz mniej zaskoczenia. Kontry nie istnieją mimo że mamy kilku bardzo szybkich piłkarzy. A u nas musi być powolne klepanie od bramkarza. Chyba nawet nie wykupie eleven bo już coraz mniej mam ochotę na to patrzeć.
0
No ja kibicuje od 17 lat i ostatni sezon był udany, ale bardzo ciężko ogląda się te mecze. To co mnie przyciągało - efektowny futbol zanikł. Teraz gdyby nie Messi to nie ma pomysłu. W Lm zatrzymują Messiego i Barca jest bezradna.
2
Nie liczy się przeszłość tylko obecna forma. Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Piłkarzem jest świetnym, nikt tego nie zaneguje. Problem jest z formą. Nie może być grania za nazwisko. Jego średnia bramek nie ma znaczenia w meczu - nikt nie klęknie przed statystyka. Zobacz sobie na Lm - w zeszłym sezonie Suarez był beznadziejny. Trzeba być ślepym psychofanem żeby nie widzieć regresu formy od półtora sezonu. W finale pucharu króla zagrał zantk genialnie - stary dobry Luis.
2
Ile sezonów potrzebował Sergi żeby zadomowić się w 1 składzie? Myślę, że to dość istotna kwestia.
1
Ja bym dodał fakt, że jest nieziemsko eksploatowany. Gra prawie wszystko w pełnym wymiarze. Są mecze, że strzela gola, ale psuje 9/10 akcji. Odskakuje piłka, źle poda, przepuszcza do nikogo. Piłkarsko może jest najlepsza 9 ale formę od półtora sezonu ma słaba jak na siebie. W lidze strzela, ale w champions league w zeszłym sezonie tragedia.
1
Też sobie wykupilem i to jest bez sensu trochę bo oglądane połowę, a nie zawsze jest możliwość. Ale lepsze to niż nic. Jest jeszcze liga włoska z dużą liczbą Polaków i niemiecka (choć mnie nie interesuje).
0
Oby tak było, natomiast odważne stwierdzenie biorąc pod uwagę, że sezon się nie zaczął. Weź pod uwagę, że filary drużyny z sezonu na sezon są coraz słabsze- Pique, Alba, Busquets, Suarez i niestety Messi. Czas nikogo nie oszczędza. Mam tez jednak nadzieję, na udany sezon - przede wszystkim dobrą grę w LM. Pozdrawiam
0
Jest też włoska - ze względu na liczbę Polaków może być ciekawa :) Masz też canal +? Bo to mnie martwi, że połowy meczów Barcy nie oglądnę - połowę puszcza Eleven a połowę Canal +.
0
Tak czy siak dzięki za pomoc :)
0
Miałem, ale przestało działać i czasem wywalało. Chcę coś co włączę i na bank pójdzie w dobrej jakości i nie będę się musiał bawić :)
1
Witam. Czy ktoś ma może wykupiony pakiet Eleven? Chciałbym oglądać mecze w tv a nie na szukać kanałów beznadziejnej jakości w internecie. Czy polecacie aplikację? Czy jest możliwość oglądania meczów nie na żywo? Fajnie byłoby odtworzyć mecz w wolnej chwili bo nie zawsze mam czas oglądać. Do tej pory płaciłem tacie za pakiet Eleven w ence, ale nie korzystałem bo oglądać musiałem na jego tv. Czy warto kupić pakiet? Nie podoba mi się to, że część meczów będzie w Canal +.
1
PES 5 i 6 to było coś :D
0
Po co się mieli bić o 2 miejsce? Nic im to nie daje. A oprócz tego, że Atletico było drugie to nie jest prawdą, że tak leją Real od dawna. Sprawdź sobie ostatnie pojedynki. Atletico nie wyszło z grupy Lm - jakby tak było w Barcelonie to każdy by ja już wyśmiał. Nas drużyny pokoju Romy leją 3:0 lub PSG 4:0 więc nie jesteśmy w ostatnich latach europejską potęgą. Rządzimy w Hiszpanii i tyle.
0
Liverpool z nowym bramkarzem też jest bardzo mocny. Grają pięknie i ofensywnie.
0
To jest Twoja wizja. Liczą się fakty. A są takie że od 3 lat 1/8. Poza tym City w Lm regularnie przegrywa więc nie wiem czemu miałoby być wielkim faworytem.
7
Sportowo najlepsi na świecie? Człowieku zejdź na ziemię. Od 3 sezonów nie potrafimy dojść do półfinału Ligi Mistrzów.
1
Kary po meczach za symulki to byłby dobry pomysł. Jeśli udajesz faulowanego a nie ma kontaktu - 5 meczy zawieszenia. Zero tolerancji dla pajacowania. Dla nas wzorami zawodników były walczaki nie odstawiajace nogi. Kibice kochali piłkarzy takich jak Puyol, Gattuso, Scholes itp. Na podwórku też grało się mimo krwi (mecze na betonie). Ja prawie dwa lata temu zerwałem Acl i chciałem rozchodzić bo nie wiedziałem co mi jest :) Teraz w tv oglądam mecze i większość piłkarzy to pi*** niestety. Przez to tracę przyjemność z oglądania. Miejmy nadzieję, że po wyjściu Varu robi się lepiej a dojdzie do tego karanie po meczu.
0
Eto'o to była moja ulubiona 9. Na drugim miejscu Kluivert. Suarez jest super jako piłkarz, ale denerwuje mnie jego częste pajaciwanie na boisku. W zeszłym sezonie nie mogłem już patrzeć na jego słaba formę połączona z wyładowywaniem frustracji na sędziach. Często się wywracał a spokojnie mógł grać dalej. Chwyta się za coś i upada. Nie znoszę tego w piłce dlatego nie przepadam za Alba i Suarez choć to wielcy piłkarze. Messi biegnie do końca, nawet jak go kosza to zazwyczaj wstaje bez niczego i tylko pokazuje sędziemu że powinna być kartka.
0
Tak samo jak Messi, Neymar czy Ronaldo.
1
Oby zdrowie dopisywało i został naturalnym następca Busiego.
1
Timo nie jest wcale taki słaby :P Ja sam nie wiem, kogo można kupić na 9. Lukaku jest taki trochę w stylu Suareza. Najlepiej odmłodzić Eto'o :D
4
Tylko kogo kupić. Ja po prostu bym go bardziej oszczędzał bo gość gra za dużo. W następnym okienku pokuszac następcy i powoli wprowadzać do pierwszej 11. Gorzej, że za niedługo zabraknie Messiego i będziemy w ciemnej.... jeśli nie zaczniemy grać bardziej zespołowo.
0
,,Rozmowy innego klubu z zawodnikiem dozwolone są tylko wtedy, gdy jest on wolnym graczem lub do końca jego kontraktu pozostaje mniej niż 6 miesięcy. W każdym innym przypadku takie negocjacje są nielegalne. Oczywiście powszechną praktyką jest kontaktowanie się z piłkarzem i jego otoczeniem, by wybadać jego otwartość na zmianę ekipy czy poznać wstępne oczekiwania finansowe".
0
Proszę o link do artykułu z którego wynika, że Inter wpłaci klauzulę. Czemu Atletico groziło doniesieniem na Barcelonę? Przecież mieliśmy wpłacić klauzulę ;)
0
A czy Inter ma zamiar wpłacić klauzulę?
5
Aby sprawdzić zawodnika, klub musi najpierw dogadać się z jego obecnym pracodawca. Nie można nakłaniać gościa, który ma aktualny kontrakt. To żaden debilizm.
0
Jeśli masz Netflixa - Narcos, El Chapo, Wikingowie, Peaky Blinders, Black Mirror.
0
I gol z wolego, którego nie było ;)
1
Gra dla swojego kraju to zaszczyt. A tu jest to na zasadzie - zacznijcie grać to może wrócę bo teraz jesteście na słabi dla mnie - Boga. Wg mnie dziwna decyzja - albo chce grać dla swojego kraju bo go kocham albo nie. Ale Leo może dyktować swoje warunki i robi co chce. Jego życie i jego decyzje.