16 grudnia 2023, 22:52
0
W tej lidze 4 miejsce jest dla nas i to nie wiem czy RSSS się nie obrazi :/
16 grudnia 2023, 22:50
2
@Esteban_ od dawna
16 grudnia 2023, 22:46
@Kitek1640 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850348#comment-13850348
16 grudnia 2023, 22:43
@Kitek1640 ja też https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13867530#comment-13867530
16 grudnia 2023, 22:40
@Kitek1640 zawsze chodzi ...
16 grudnia 2023, 22:38
@Kitek1640 napewno @FcPortoFan1999 idzie a co?
16 grudnia 2023, 22:30
Albo będzie 1-1 albo 0-2 być może zostanie 0-1 innej możliwości nie ma ...
16 grudnia 2023, 22:25
@BarcaToSensZycia Co ? Napisz jak wytrzeźwiejesz...
16 grudnia 2023, 22:21
@szymek029 i ja ci ufam...
16 grudnia 2023, 21:40
Podanie do bramkarza szybciej:)
16 grudnia 2023, 21:39
@agaFCB strzał??? Gdzie?
16 grudnia 2023, 20:17
5
@AFA90 czyli zwykły dzień na wulkanizacji ... nic ci nie będzie;)
16 grudnia 2023, 20:15
@MesQueUnClub96 Ty jesteś normalny ? Czy ty jesteś nienormalny?
@Luciano99 w godzinkę to @Kessie 0,7 zeruje i trzeba go nosić po zakładzie ... sam szef widział:(
16 grudnia 2023, 20:11
@Transu96 ja nie gram sąsiedzie od 2018 wyrosłem z tego ;)
16 grudnia 2023, 20:10
@Czajka90 jednym słowem żenada:)
16 grudnia 2023, 19:11
3
Tak sobie popijam ta Soplicę orzech laskowy i nie mogę się zatrzymać, pyszna.. :)
16 grudnia 2023, 17:30
@mmaciass to tak jak z Chelse albo z nami paka dobra ale czegoś brakuje ,trenera ( założeń taktycznych) ,motywacji ,zgrania,szczęścia albo zaangażowania i takie drużyny przegrywają mimo dobrej paki ...
16 grudnia 2023, 12:42
1
@MesQueUnClub96 u was w domu można nagrać kilka dobrych sezonów tego gówna ;)
16 grudnia 2023, 12:36
@Luciano99 ten pocisk to za Awatar? ;)
16 grudnia 2023, 12:32
@Transu96 ciebie to podnieca ? Czy mi się tylko wydaje ? ;)
15 grudnia 2023, 09:14
@Kubsoleon zwróć mu uwagę na priv a nie tu robisz szopkę z jego szopki xd
14 grudnia 2023, 21:36
@Rewolucja123 czarno to widzę...
14 grudnia 2023, 21:31
@Rewolucja123 no ale Raków ci nie wejdzie ;)
14 grudnia 2023, 19:13
@Barcasub bo Piwo to nasze paliwo ;)
14 grudnia 2023, 18:25
4
@Rewolucja123 sądzę że straciłeś 20£
13 grudnia 2023, 22:09
@DonAndresFCB z Atletico dobrze zagrał;)
13 grudnia 2023, 21:51
Obawiam się że nawet jak wylosujemy Kopenhagę to będą ciężary :/
13 grudnia 2023, 20:29
@mekston jak ostatnio zwróciłem uwagę że koleś jest multikontem to dostałem bana na tydzień, więc nie wiem czy to taki luźny temat...
13 grudnia 2023, 19:48
@AlexDark00 opinia ? ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
W tej lidze 4 miejsce jest dla nas i to nie wiem czy RSSS się nie obrazi :/
2
@Esteban_ od dawna
0
@Kitek1640
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850348#comment-13850348
0
@Kitek1640 ja też
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13867530#comment-13867530
0
@Kitek1640 zawsze chodzi ...
0
@Kitek1640 napewno @FcPortoFan1999 idzie a co?
0
Albo będzie 1-1 albo 0-2 być może zostanie 0-1 innej możliwości nie ma ...
0
@BarcaToSensZycia Co ? Napisz jak wytrzeźwiejesz...
0
@szymek029 i ja ci ufam...
0
Podanie do bramkarza szybciej:)
0
@agaFCB strzał??? Gdzie?
5
@AFA90 czyli zwykły dzień na wulkanizacji ... nic ci nie będzie;)
2
@MesQueUnClub96 Ty jesteś normalny ? Czy ty jesteś nienormalny?
2
@Luciano99 w godzinkę to @Kessie 0,7 zeruje i trzeba go nosić po zakładzie ... sam szef widział:(
0
@Transu96 ja nie gram sąsiedzie od 2018 wyrosłem z tego ;)
0
@Czajka90 jednym słowem żenada:)
3
Tak sobie popijam ta Soplicę orzech laskowy i nie mogę się zatrzymać, pyszna.. :)
2
@mmaciass to tak jak z Chelse albo z nami paka dobra ale czegoś brakuje ,trenera ( założeń taktycznych) ,motywacji ,zgrania,szczęścia albo zaangażowania i takie drużyny przegrywają mimo dobrej paki ...
1
@MesQueUnClub96 u was w domu można nagrać kilka dobrych sezonów tego gówna ;)
1
@Luciano99 ten pocisk to za Awatar? ;)
0
@Transu96 ciebie to podnieca ? Czy mi się tylko wydaje ? ;)
0
@Kubsoleon zwróć mu uwagę na priv a nie tu robisz szopkę z jego szopki xd
0
@Rewolucja123 czarno to widzę...
0
@Rewolucja123 no ale Raków ci nie wejdzie ;)
0
@Barcasub bo Piwo to nasze paliwo ;)
4
@Rewolucja123 sądzę że straciłeś 20£
0
@DonAndresFCB z Atletico dobrze zagrał;)
0
Obawiam się że nawet jak wylosujemy Kopenhagę to będą ciężary :/
3
@mekston jak ostatnio zwróciłem uwagę że koleś jest multikontem to dostałem bana na tydzień, więc nie wiem czy to taki luźny temat...
0
@AlexDark00 opinia ? ;)