0

Lepiej dla piłkarza to, że pójdzie do innego klubu, będzie grał regularnie w meczach a nie siedział na ławce i marnował swój potencjał. Niech się szkoli chłopak a Barca będzie miała możliwość sprowadzić go z powrotem gdy będzie na to potrzeba.

1

Jakoś dalej nie mogę uwierzyć, że ci piłkarze są w tych klubach. Muszę ich zobaczyć w akcji i dopiero uwierzę :)

0

Pedro podobno do obrony ale kto wie co się stanie ..

0

Dokładnie, bo jak by nie patrzeć za niedługo nie będziemy mieli żadnego bramkarza, Pinto ma już swoje lata :

0

Może chce grać bardziej "poważnie" , nie tracić piłki i grać bardziej zespołowo :)

0

Tak to jest nazwa klubu. Pełna nazwa to: Club Atlético Independiente

0

Song i Tello w pierwszym !

0

Fajnie by było gdyby Tata to zobaczył.

0

Niech wraca ! Byle by na długo .

0

Czekam na występ Songa.

0

The best midfielder* in the world.

0

Osobiście wolałbym widzieć Villę dalej w Barcy. Zamiast wydawać pieniądze na Neymara niech wzmocnią obronę gdyż ona jest priorytetem !

0

Winter is coming .

0

Ciekawe ile Messi ma już piłek w domu. Gdy brał jedną po strzelonym hat-tricku . Gdzie on to trzyma :)

0

Jak było z Joe Hartem, Manchester City kupił go za 1,5 mln a teraz jest najlepszym bramkarzem w Anglii .

0

Oby to pobili w następnym :D

0

Popieram. Tello zamiast Pedro

0

Lepsza by chyba była formacja 4-3-3 ale ok .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?