BoSiDo
Dołączył/a: grudzień 2011
Nowy Sącz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej dla piłkarza to, że pójdzie do innego klubu, będzie grał regularnie w meczach a nie siedział na ławce i marnował swój potencjał. Niech się szkoli chłopak a Barca będzie miała możliwość sprowadzić go z powrotem gdy będzie na to potrzeba.
1
Jakoś dalej nie mogę uwierzyć, że ci piłkarze są w tych klubach. Muszę ich zobaczyć w akcji i dopiero uwierzę :)
0
Pedro podobno do obrony ale kto wie co się stanie ..
0
Dokładnie, bo jak by nie patrzeć za niedługo nie będziemy mieli żadnego bramkarza, Pinto ma już swoje lata :
0
Może chce grać bardziej "poważnie" , nie tracić piłki i grać bardziej zespołowo :)
0
Tak to jest nazwa klubu. Pełna nazwa to: Club Atlético Independiente
0
Song i Tello w pierwszym !
0
Fajnie by było gdyby Tata to zobaczył.
0
Niech wraca ! Byle by na długo .
0
Czekam na występ Songa.
0
The best midfielder* in the world.
0
Osobiście wolałbym widzieć Villę dalej w Barcy. Zamiast wydawać pieniądze na Neymara niech wzmocnią obronę gdyż ona jest priorytetem !
0
Winter is coming .
0
Ciekawe ile Messi ma już piłek w domu. Gdy brał jedną po strzelonym hat-tricku . Gdzie on to trzyma :)
0
Jak było z Joe Hartem, Manchester City kupił go za 1,5 mln a teraz jest najlepszym bramkarzem w Anglii .
0
Oby to pobili w następnym :D
0
Popieram. Tello zamiast Pedro
0
Lepsza by chyba była formacja 4-3-3 ale ok .