O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna / Koszykówka/Piłka Ręczna
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Iniesta.
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 6 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 5311
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 1

Komentarze

0

Lepiej dla piłkarza to, że pójdzie do innego klubu, będzie grał regularnie w meczach a nie siedział na ławce i marnował swój potencjał. Niech się szkoli chłopak a Barca będzie miała możliwość sprowadzić go z powrotem gdy będzie na to potrzeba.

1

Jakoś dalej nie mogę uwierzyć, że ci piłkarze są w tych klubach. Muszę ich zobaczyć w akcji i dopiero uwierzę :)

0

Pedro podobno do obrony ale kto wie co się stanie ..

0

Dokładnie, bo jak by nie patrzeć za niedługo nie będziemy mieli żadnego bramkarza, Pinto ma już swoje lata :

0

Może chce grać bardziej "poważnie" , nie tracić piłki i grać bardziej zespołowo :)

Zobacz wszystkie

1

Jakoś dalej nie mogę uwierzyć, że ci piłkarze są w tych klubach. Muszę ich zobaczyć w akcji i dopiero uwierzę :)

0

Dokładnie, bo jak by nie patrzeć za niedługo nie będziemy mieli żadnego bramkarza, Pinto ma już swoje lata :

0

Fajnie by było gdyby Tata to zobaczył.

0

Lepiej dla piłkarza to, że pójdzie do innego klubu, będzie grał regularnie w meczach a nie siedział na ławce i marnował swój potencjał. Niech się szkoli chłopak a Barca będzie miała możliwość sprowadzić go z powrotem gdy będzie na to potrzeba.

0

Oby to pobili w następnym :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?