Lepiej dla piłkarza to, że pójdzie do innego klubu, będzie grał regularnie w meczach a nie siedział na ławce i marnował swój potencjał. Niech się szkoli chłopak a Barca będzie miała możliwość sprowadzić go z powrotem gdy będzie na to potrzeba.
Lepiej dla piłkarza to, że pójdzie do innego klubu, będzie grał regularnie w meczach a nie siedział na ławce i marnował swój potencjał. Niech się szkoli chłopak a Barca będzie miała możliwość sprowadzić go z powrotem gdy będzie na to potrzeba.
Komentarze
0
Lepiej dla piłkarza to, że pójdzie do innego klubu, będzie grał regularnie w meczach a nie siedział na ławce i marnował swój potencjał. Niech się szkoli chłopak a Barca będzie miała możliwość sprowadzić go z powrotem gdy będzie na to potrzeba.
1
Jakoś dalej nie mogę uwierzyć, że ci piłkarze są w tych klubach. Muszę ich zobaczyć w akcji i dopiero uwierzę :)
0
Pedro podobno do obrony ale kto wie co się stanie ..
0
Dokładnie, bo jak by nie patrzeć za niedługo nie będziemy mieli żadnego bramkarza, Pinto ma już swoje lata :
0
Może chce grać bardziej "poważnie" , nie tracić piłki i grać bardziej zespołowo :)
1
Jakoś dalej nie mogę uwierzyć, że ci piłkarze są w tych klubach. Muszę ich zobaczyć w akcji i dopiero uwierzę :)
0
Dokładnie, bo jak by nie patrzeć za niedługo nie będziemy mieli żadnego bramkarza, Pinto ma już swoje lata :
0
Fajnie by było gdyby Tata to zobaczył.
0
Lepiej dla piłkarza to, że pójdzie do innego klubu, będzie grał regularnie w meczach a nie siedział na ławce i marnował swój potencjał. Niech się szkoli chłopak a Barca będzie miała możliwość sprowadzić go z powrotem gdy będzie na to potrzeba.
0
Oby to pobili w następnym :D