0

2

jego końcówka w borussi pokazała na co go stać:)

4

Tempo gry odkad Valverde przejal Barce jest zdecydowanie za wolne, brakuje szybkich pilek, szybkosci dembele nie mozemy wykorzystac, zero dynamiki, za bardzo zachowawczo graja. Statystyki bronia Valverde lecz styl gry mnie nie powala. Pozdrawiam.

1

Z tym "tylko najwybitniejsi" to nie przesadzaj :)

9

Prawdopodobnie ostatnia szansa na zdobycie mistrzostwa świata przez Leo a ty wolałbyś, żeby odpoczął, fanem Leo widocznie też pewnie nie jesteś, pozdrawiam.

0

4 minuty

0

ogladajcie sobie na sopcastach jakosc hd , tylko komentarz hiszpanski lub rosyjski

0

wina enrique to nie pozycja dla rudego..

0

enrique za*ebal mecz ta zmiana alby..

0

Kurde cos Leo tak jakby sily nie mial ;/ niepokojace to jest..

2

do zmiany rakitic i mathieu

0

Teraz to ronaldo jak strzela to i tak gra piach xd

0

zedytowalem, pomylka xd

0

za kopniecie dostal zolta i pewnie cos pozniej powiedzial i dostal czerwona

1

raczej pomoc wrocila bo bez niej jego nie ma

2

rakitic pieknie!

0

ANDRZEJ!!!!!!

0

BRAWO LUIS BRAWO LEO BRAWO BARCA!!!

0

tego patałacha powinni zwolnić (l.e)

0

czyżby niemcy zgarnęli 3 nagrody xd

1

line-up :
Claudio Bravo
Martin Montoya
Gerard Pique
Jordi Alba
Jeremy Mathieu
Ivan Rakitic
Sergio Busquets
Andres Iniesta
Luis Suarez
Lionel Messi
Neymar

2

Polska, kraj marudow:)

0

sanchez nie nadaje sie do barcelony :)

0

szkoda, że nie będzie go w następnym meczu..

0

macie swojego "lenia"

1

Alexis to bryluje ale sam ze sobą. ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?