1

impossible is nothing :)

0

Super :-) Brakowało nam takiego charakteru zobaczymy jeszcze jak wpasuje się w drużynę .

3

To co zrobił Diego Simeone z tą drużyną to jest coś niewiarygodnego . Pokazał , że mecze można wygrywać walką i zaangażowaniem a nie kaską i gwiazdeczkami .

1

Bardzo mi się podoba i ten zawodnik i transfer . Arda mimo trudnego charakteru ma świetną technikę , która w Barcelonie jest najważniejsza oraz z pewnością będzie walczył o pierwszy skład i dzięki temu Iniesta i Rakitic również będą musieli ostro trenować . Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja w środku pola :)

0

I prawidłowo :)

0

Odpoczynek należy mu się jak nikomu innemu.

3

Zdecydowanie brakuje Pastore.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?