To co zrobił Diego Simeone z tą drużyną to jest coś niewiarygodnego . Pokazał , że mecze można wygrywać walką i zaangażowaniem a nie kaską i gwiazdeczkami .
Bardzo mi się podoba i ten zawodnik i transfer . Arda mimo trudnego charakteru ma świetną technikę , która w Barcelonie jest najważniejsza oraz z pewnością będzie walczył o pierwszy skład i dzięki temu Iniesta i Rakitic również będą musieli ostro trenować . Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja w środku pola :)
To co zrobił Diego Simeone z tą drużyną to jest coś niewiarygodnego . Pokazał , że mecze można wygrywać walką i zaangażowaniem a nie kaską i gwiazdeczkami .
Bardzo mi się podoba i ten zawodnik i transfer . Arda mimo trudnego charakteru ma świetną technikę , która w Barcelonie jest najważniejsza oraz z pewnością będzie walczył o pierwszy skład i dzięki temu Iniesta i Rakitic również będą musieli ostro trenować . Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja w środku pola :)
Komentarze
1
impossible is nothing :)
0
Super :-) Brakowało nam takiego charakteru zobaczymy jeszcze jak wpasuje się w drużynę .
3
To co zrobił Diego Simeone z tą drużyną to jest coś niewiarygodnego . Pokazał , że mecze można wygrywać walką i zaangażowaniem a nie kaską i gwiazdeczkami .
1
Bardzo mi się podoba i ten zawodnik i transfer . Arda mimo trudnego charakteru ma świetną technikę , która w Barcelonie jest najważniejsza oraz z pewnością będzie walczył o pierwszy skład i dzięki temu Iniesta i Rakitic również będą musieli ostro trenować . Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja w środku pola :)
0
I prawidłowo :)
3
Zdecydowanie brakuje Pastore.
3
To co zrobił Diego Simeone z tą drużyną to jest coś niewiarygodnego . Pokazał , że mecze można wygrywać walką i zaangażowaniem a nie kaską i gwiazdeczkami .
1
Bardzo mi się podoba i ten zawodnik i transfer . Arda mimo trudnego charakteru ma świetną technikę , która w Barcelonie jest najważniejsza oraz z pewnością będzie walczył o pierwszy skład i dzięki temu Iniesta i Rakitic również będą musieli ostro trenować . Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja w środku pola :)
1
impossible is nothing :)
0
Odpoczynek należy mu się jak nikomu innemu.