1

A kto tu mówi o Realu? Ale skoro tego chcesz proszę bardzo: szkoda, że Barcelona nie dowie się, jak to jest przez 5 lat z rzędu wygrywać puchary Europejskie (a ogólnie 10 razy) i szkoda, że nigdy nie będzie uważana za najlepszy klub w historii futbolu.

3

0

@ daniel32778 - To że w Realu, jak w prawie całej Europie gra się jak panienki, nie jest żadną nowością, a w Hiszpanii tym bardziej. W końcu to jeden z najbardziej przyjaznych krajów dla "homosiów" i innych dewiantów. Więc nie dziwota ;) Piłka nożna to sport dla mężczyzn? Ktoś w to wierzy? Nie bądźcie śmieszni. Football Amerykański tak, ale nie soccer.

0

1

W Madrycie na pewno...

0

A żeby tak grać potrzebna jest do tego świetnie przygotowana murawa. Na początek Xavi mógłby zostać ogrodnikiem, później się zobaczy...

0

Tylko tym razem niech nie robią zbyt dużych przekrętów, lub przynajmniej zrobią to w taki sposób, aby nikt się o tym nie dowiedział... bo znowu będzie wstyd na cały świat.

0

Wolałbym obejrzeć jakiś dobry film, jak zrobić przekręt na podatkach i uniknąć kary. Z tego co wiem w Katalonii jest jeden wybitny specjalista :)

1

No i Messi cały mecz człapał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?