A kto tu mówi o Realu? Ale skoro tego chcesz proszę bardzo: szkoda, że Barcelona nie dowie się, jak to jest przez 5 lat z rzędu wygrywać puchary Europejskie (a ogólnie 10 razy) i szkoda, że nigdy nie będzie uważana za najlepszy klub w historii futbolu.
@ daniel32778 - To że w Realu, jak w prawie całej Europie gra się jak panienki, nie jest żadną nowością, a w Hiszpanii tym bardziej. W końcu to jeden z najbardziej przyjaznych krajów dla "homosiów" i innych dewiantów. Więc nie dziwota ;) Piłka nożna to sport dla mężczyzn? Ktoś w to wierzy? Nie bądźcie śmieszni. Football Amerykański tak, ale nie soccer.
A kto tu mówi o Realu? Ale skoro tego chcesz proszę bardzo: szkoda, że Barcelona nie dowie się, jak to jest przez 5 lat z rzędu wygrywać puchary Europejskie (a ogólnie 10 razy) i szkoda, że nigdy nie będzie uważana za najlepszy klub w historii futbolu.
Komentarze
1
A kto tu mówi o Realu? Ale skoro tego chcesz proszę bardzo: szkoda, że Barcelona nie dowie się, jak to jest przez 5 lat z rzędu wygrywać puchary Europejskie (a ogólnie 10 razy) i szkoda, że nigdy nie będzie uważana za najlepszy klub w historii futbolu.
3
0
@ daniel32778 - To że w Realu, jak w prawie całej Europie gra się jak panienki, nie jest żadną nowością, a w Hiszpanii tym bardziej. W końcu to jeden z najbardziej przyjaznych krajów dla "homosiów" i innych dewiantów. Więc nie dziwota ;) Piłka nożna to sport dla mężczyzn? Ktoś w to wierzy? Nie bądźcie śmieszni. Football Amerykański tak, ale nie soccer.
0
1
W Madrycie na pewno...
3
1
W Madrycie na pewno...
1
A kto tu mówi o Realu? Ale skoro tego chcesz proszę bardzo: szkoda, że Barcelona nie dowie się, jak to jest przez 5 lat z rzędu wygrywać puchary Europejskie (a ogólnie 10 razy) i szkoda, że nigdy nie będzie uważana za najlepszy klub w historii futbolu.
1
No i Messi cały mecz człapał.
0
A żeby tak grać potrzebna jest do tego świetnie przygotowana murawa. Na początek Xavi mógłby zostać ogrodnikiem, później się zobaczy...