Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jest klimat, nikt nie ma podjazdu do 8 ligi mistrzów :D
0
@WiernyKibic111 Ja widzę co innego.
2
To Valencia może sobie coś spokojnie ustrzelić.
12
Znając Araujo to i tak będzie chciał zagrać.
27
Adama dziś też świetny mecz.
0
Luuk to ma te wejścia, potrafi głową grać.
1
Dobra 4 miejsce utrzymane na farcie.
0
Adama asysta, brawo!!!
0
Piękny to był mecz, nie zapomnę go nigdy. A miał nas nikt nie zatrzymać.
1
Pique co za łeb.
0
@PodkarpackiKibic Oby nie, nawet nie strasz.
0
Heh ja tylko zawsze proszę aby po dobrym meczu nasi utrzymali to w następnym, i zawsze to samo :)
0
I początek tygodnia już będzie popierdzielony.
1
Dembele, Ferran, Auba, Adama, serio nic nie wpadnie??
0
Kudre no, chociaż remis dawać.
4
Eric a Araujo to przepaść.
1
Czemu my kibice Barcy mamy ciągle tak pod górkę, nie możemy mieć lepiej na kilka spotkań nawet.
0
Na Espanyol kurs był 15 przed remisem.
1
O jakie cudowne ozdrowienie.
0
Remis nas urządza na 4 miejscu czy nie?
1
@IronSanHybrid Widzisz kto wchodzi, nasz ulubieniec.
1
Czyli co, to Atletico było takie słabe?
8
Jak tego nie wygramy, to cały wysiłek w meczu z Atletico poszedł na marne.
5
Czemu zawsze tak jest, że po świetnym meczu kolejny już nie może być taki sam?
0
A temu się na medytacje zebrało.
3
O masakra, co to było...
0
Dawać już Aube.
0
Czy ja tam słyszę puta Barca???
0
Dobra i tak to wygramy. Vamoos!
0
Hehe i VAR wkroczył.