Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karateka mu się włączyła.
6
@gumaz i tak do 24 wyrobi setkę komentarzy.
0
@gumaz mowa o blondasku panie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Blondas bardzo szczęśliwy w Barcelonie? A to nowe, nie znałem. Kto nie byłby szczęśliwy, za taką kasę w tak pięknym miejscu na ziemi? :D
1
@vangoor hahaha to samo wczoraj sobie pomyślałem, okropnie wygląda, staro :D
1
@Alek23 dlaczego ukradłeś avek @Jakchcesz ?
1
@Walker o panie, słucham ją wiele razy na co dzień.
0
@Eklerek w punkt.
2
@Rewolucja123 bo kiedyś była inna generacja piłkarzy.
0
Dla mnie stary format LM to było to COŚ, i mecze o 20:45.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
1:0 ale ważne 3 punkty.
40
To było pewne że Szczena będzie łapać rytm i zobaczymy wkrótce jego najlepszą wersję.
4
Wojtek zaczyna się rozkręcać.
0
W końcu. Lewy!!!
0
Blondas wejdzie za Casado.
0
Tu może być strata punktów. Klasyka po wtopie Realu.
0
Tak Barcelonie odbiera się punkty. Ha tfu sędziowie i cała ta liga.!
0
6 minut, grubo.
0
@FCB24 dokładnie, w punkt.
0
@Bartula Barcelonie to się zdarza zbyt często.
3
To jest właśnie Barca, zagra 2-3 mecze na wysokim poziomie, nastrzelają w uj bramek, by później grać padakę, gdzie potrzebujemy akurat punktów i rywal je stracił.
1
Już wiecie po co te opaski.
0
Brawa biją na trybunach niczym dzieci w przedszkolu. Doping na miarę kibiców Barcelony.
1
Póki co mnie nie dziwi gra, Real stracił punkty, to i Barca bez polotu.
1
Oj tam, typowy piknik.
1
I takie wyjścia Wojtka mogą być.
1
Jednak zmiana, bardzo dobrze!
2
Żeby to się tylko źle nie skończyło.