Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i czuje ze Ronaldo spotka kara za słowa w kierunku sedziego i to jakie słowa. Ale bardzo dobrze niech sie nauczy pokory jesli ja dostanie
0
Szukac karnych to Ty Ronaldo potrafisz i robic minki smutne do sedziego z łezką w oczku zeby dał karnego
0
I prosze powiedzial to ten ktory dzis na boisku w ogole nie istniał.
0
Teraz nie bedzie zadnych wątpliwosci komu nalezec sie bedzie ZP ! Ronaldo dzis nie istniał ,a Messi asysta i 3 gole .
0
I zaczeliśmy od nowa ! dzięki wspaniałej grze całego zespolu , teraz tylko to wykorzystac i isc ta samą scieżka ! VeB !
0
Nie potrafie opisac jak wielki jest Leo. Brak mi słow owych na niego... 26 lat i tyle przed nim, nikt nie pobije jego osiągnięc juz wydaje mi się , Messi jest i bedzie tylko jeden ! Dziękuje Ci za dzis i za to ze moge Cie oglądac w Barcelonie !!
0
Panowie i Panie najwazniejsze ze mamy 3 pkt i liczymy sie w walce o mistrza Hiszpanii ! moja opinia taka ze karne dla nas sprawiedliwe , ale ten na Ronaldo bym sie zastanowił bo był przed polem karnym , ale to nie ja sędziowałem .
0
Ja tez wierzyłem i zawsze będe nawet w tych trudnych chwilach ! Jeszcze się nam uda zdobyć mistrza ! VeB :)
0
Alba ma rację , to sedzia wiedzial czy były karne czy nie
0
Być kibicem Barcy na dobre i na złe : Bezcenne !!!!
0
Kocham Cie Barca !!!
0
Koniec !! Barca wygrywa !! 3 pkt stały sie faktem !!! alez widowisko ! VeB ! Kocham Barce !!
0
pisałem to dzis ze Messi geniusz i Iniesta magik dadza widowisko i akcje i bramki !!!!!!!!!!!!!!
0
Iniesta zakleszczony , karny słuszny !
0
Messi hattrick !!!
0
karny
0
o jaaaa
0
Dawac, dawac Barca !!
0
Gol Messi 3-3 !!!
0
haha red i karyn !!!
0
najgorsi sedziowie są w La Liga ...
0
i jak tu sedzia nie pomaga realowi ???
0
faul przed polem karnym .. id**** ;/
0
hahahah zal !!!!!!!!!
0
Valdes !
0
Wygramy to ! VeB !
0
Leo !!!!!!!!
0
Damy radę !
0
fuck ;/
0
Panowie mamy sytuacje , prowadzimy nie narzekac !!!!!